تصویری جدید از MGS V: TPP منتشر شد|خط داستانی رسمی MGS شامل MGS Portable Ops نیز می شود

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۱

هفته ی گذشته تأیید شد که Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain در TGS 2014 به نمایش گذاشته خواهد شد و به نظر می رسد تریلر جدیدی از این بازی نمایش داده می شود. هیدئو کوجیما خالق سری MGS ساعاتی پیش طی انتشار تصویری از بازی به این تریلر اشاره کرد.

تصویر منتشر شده توسط کوجیما در پایین قابل مشاهده است. در این تصویر Big Boss، Kaz Miller و Ocelot دیده می شوند.

کوجیما همچنین با ارسال توییتی در حساب رسمی توییتر خود از انتشار اطلاعات جدیدی مبنی بر زمان بندی برنامه های این بازی در TGS در روز 11 سپتامبر خبر داد. همچنین Metal Gear Solid Portable Ops که توسط هیدئو کوجیما کارگردانی نشده است نیز توسط کونامی در خط داستانی اصلی سری MGS گنجانده شده است.

المان های داستانی مانند نجات Gray Fox توسط Big Boss در سال 1966 در MGS Portable Ops به عنوان قاعده اصلی بازی قرار داده شده اند اما اشاره ای به وجود المان های ویژه استفاده شده در مأمورت بازی مانند حضور Null نشده است. به نظر می رسد که کونامی المان های اصلی که کوجیما در این فرانچایز تعریف کرده است را برای قرار دادن در خط داستانی MGS برگزیده است.

Metal Gear Solid Portable Ops عنوانی است که توسط Kojima Productions ساخته شده و کونامی آن را منتشر کرده است. این بازی برای PlayStation Portable در سال 2006 منتشر شد و Masahiro Yamamoto کارگردانی و Gakuto Mikumo نویسندگی آن را بر عهده داشتند و Hideo Kojima تهیه کننده آن بود. حال این عنوان که داستان آن در سال 1970 اتفاق می افتد در خط داستانی اصلی بازی که در وبسایت رسمی کونامی وجود دارد، قرار گرافته شده است.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain برای پلتفرم های PS4, Xbox One, Xbox 360, PS3 و PC عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این عنوان اعلام نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید