تصاویر و تریلری از بازی Salt and Sanctuary منتشر شد| یک انحصاری دیگری برای سونی

۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۱

استدیوی Ska در حال کار بر روی یک بازی جدید است. طبق اطلاعات منتشر شده این بازی در سبک دو بعدی و platformer RPG خواهد بود و قرار است یک انحصاری برای کنسول های PS4 و PS Vita باشد. برای مشاهده تریلر و تصاویر منتش شده و همچنین برای اطلاع از جزئیات بیشتر این بازی با ما در ادامه خبر همراه باشید.

طبق اطلاعات موجود از ویژگی های بازی Salt and Sanctuary مبارزه به سبک visceral combat و ساخت کارکتر های مختلف می باشد. شما در بازی Salt and Sanctuary در نقش یک ملوان قرار میگیرید که در یک جزیره دور افتاده و عجیب و غریب گیر افتاده است و برای زنده ماندن خود نیز بایدبا جانواران و دشمنان حرفه ای و خطرناک خود دست و پنجه نرم کند. شما می توانید در ادامه تریلر مورد نظر را مشاهده و یا دانلود کنید:

[jwplayer mediaid=”179804″]

دانلود تریلر

شرح و توضیح تریلر:

این تریلر که از علاوه بر به تصویر کشیدن محیط غم بار و تاریک بازی گیم پلی بازی را به تصویر می کشد. در این تریلر می توان دریافت کارکتر بازی می تواند به خوبی از سلاح های یک دست و دو دست استفاده کند، همچنین با مشاهده تریلر می توان به وجود سحر و جادو نیز پی برد و در حملات از سلاح های متنوعی همچون کمان، پرتاب چاقو و سلاح های متنوع استفاده کرد. همچنین با مشاهده تریلر می توان فهمید استفاده از تجهیزات گوناگون هر کدام به نسبت خود به استقامت و سرعت کارکتر تاثیر خواهد گذاشت بنابراین برای پیش برد این بازی مطمئنا تاکتیک هایی نیاز خواهد بود. از دیگر چیز هایی که در تریلر منتشر شده می توان دریافت وجود دشمنان گوناگون با سلاح ها و شیوه های جنگی متفاوت بود؛ همچنین در برخی از جاهای این تریلر می توان به وجود باس فایت در بازی پی برد.

Screenshots-trailer-of-sidescrolling-action-RPG-Salt-and-Sanctuary-1-1024x458

 

Screenshots-trailer-of-sidescrolling-action-RPG-Salt-and-Sanctuary-2-1024x443

 

Screenshots-trailer-of-sidescrolling-action-RPG-Salt-and-Sanctuary-3-1024x484

 

Screenshots-trailer-of-sidescrolling-action-RPG-Salt-and-Sanctuary-620x350

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید