بازی Salt and Sanctuary برای کنسول نینتندو سوییچ تائید شد

۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

به تازگی استودیوی بازیسازی اسکا (Ska Studios) رسماً اعلام کرده که بازی سکوبازی Salt and Sanctuary آن‌ها که الهامات زیادی از سری بازی‌های Souls گرفته است، به زودی به کنسول نینتندو سوییچ راه پیدا خواهد کرد.

این بازی در تاریخ پنج شنبه ۱۱ مرداد ماه (۲ آگوست ۲۰۱۸ میلادی) یعنی حدود دو هفته دیگر برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

نسخه نینتندو سوییچ بازی Salt and Sanctuary شامل ۲۰ باس‌فایت ترسناک، پایان‌های متعدد، حالت New Game +، و حالت‌های ویژه‌‌ای نظیر Permadeath، حالت No Blocking و No Rolling می‌شود.

میشل (Michelle) و جیمز سیلوا (James Silva)، خالقین این بازی با انتشار بیانیه‌ای در این زمینه بیان داشتند:

هر دوی ما می‌خواستیم بازی‌ای مشابه با سری Souls خلق کنیم که خواهان تجربه آن بودیم و افراد زیادی را پیدا کردیم که همانند ما می‌خواستند قلب‌های کوچک تاریک خود را گرم نگه دارند. آوردن بازی Salt and Sanctuary به کنسول نینتندو سوییچ به این معناست که عده بیشتری که بازی‌های ملالت‌انگیز و رضایت‌بخش را دوست دارند، می‌توانند بازی ملالت‌انگیز و رضایت‌بخش ما را تجربه کنند.

بازی Salt and Sanctuary با قیمت ۱۷٫۹۹ دلار برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد داشت. البته نسخه ویژه‌ای از این بازی تحت عنوان Salt and Sanctuary: Drowned Tome Edition برای عرضه در فصل تعطیلات امسال برنامه‌ریزی شده است که محتویات بیشتری نسبت به نسخه اصلی آن دارد.

در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر و تصاویر منتشر شده از این بازی را مشاهده نمائید. بازی Salt and Sanctuary در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همانطور که پیشتر اشاره شد، نسخه نینتندو سوییچ این بازی در روز پنج شنبه ۱۱ مرداد ماه (۲ آگوست) وارد بازار خواهد شد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید