گیفت کارت
گیفت کارت

حتی سونی هم نمی داند که چرا PS4 فروش بسیار خوبی دارد

۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۳

در هنگام برگزاری نمایشگاه Gamescom 2014 بود که شرکت سونی اعلام کرد، کنسول نسل هشتمی Playstation 4 از زمان عرضه تا کنون در عرض 9 ماه موفق به فروش 10 میلیون دستگاه شده است. این موفقیت بسیار فراتر از انتظارات می باشد و حتی آقای Shuhei Yoshida به عنوان رئیس کل استدیوهای جهانی شرکت سونی هم نمیدانند که چطور به این رقم دست پیدا کرده اند! برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Yoshida در صحبت های خود با سایت Eurogamer گفته اند:

این فروش فراتر از تصورات ما می باشد و بسیار بابت آن خرسند هستیم. منتهی من به شخصه کمی عصبی هستم چرا که دقیقا نمیدانیم دلیل چنین فروشی از کجا ناشی می شود.

ایشان در ادامه گفته اند، شرکت سونی طی تحقیقات خود از اولین دارندگان PS4 متوجه شده است که اکثریت آنها یا PS3 نداشته اند یا اینکه به کلی نسل گذشته را بدون هیچ گونه کنسولی گذرانده بودند. آقای Yoshida ادامه می دهند:

زمانی که یک رقم درخشان را در فروش شاهد می شویم، غریزه مان می گوید که بابت آمار فروش آینده نیز باید هوشیار بود، غیر از این است؟ آیا ما بازیکنان اصلی را خسته کرده ایم؟ اگر به همین صورت پیش برویم دیگر مشتری نمی ماند که به آنها کنسول را بفروشیم و این حقیقت بسیار ترسناکی می باشد. به همین دلیل ما می خواهیم متوجه شویم، مشتریانی که به عنوان بازیکنان اصلی قلمداد نمی شوند دلیلشان از بابت این کار چیست و چرا PS4 را انتخاب کرده اند به جای اینکه دائما فقط از ارقام فروش شگفت زده شویم.

نظر شما در رابطه با صحبت های ایشان چیست؟ فروش PS4 را چگونه ارزیابی می کنید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید