شوهی یوشیدا در رابطه با Ghost of Tsushima ادعایی جسورانه‌ می‌کند

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

از زمان رونمایی اولیه‌ی Ghost of Tsushima در مراسم E3 2018 تا به این لحظه، هیجان بازی‌بازان حول این اثر روز به روز افزایش یافته است. تریلر‌های این عنوان مناظر زیبای ژاپن قرن ۱۳ و دنیای سامورایی‌ها را به ما نشان داد که نتیجه‌ی آن طرفداران بی‌شماری است که به شدت منتظر بازی هستند. به نظر می‌رسد انتظارات با توییت جدید شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida) بیش از قبل هم شده باشد.

بازی Ghost of Tsushima توسط استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) در دست توسعه قرار دارد، استودیو‌ای که سری بازی اینفیمس (Infamous) را در کارنامه‌ی خود دارد و انتقال از دنیای اینفیمِس به چنین محیط متفاوتی می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز و جالب باشد. ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد گیمپلی این عنوان در دست نداریم و تیم سازنده قصد دارد تا انتشار بازی اطلاعات بیشتری را با بازی‌بازان به اشتراک بگذارد.

چندی پیش آقای شوهی یوشیدا، تهیه‌کننده‌ی ارشد عناوینی مانند گرن توریسمو (Gran Turismo) و Ape Escape، به توییت یکی دیگر از کارمندان سونی که شور و هیجان خود را نسبت به بازی ابراز می‌کرد پاسخ داد. پاسخ یوشیدا چنین بود:

احساس می‌کنم این عنوان GOTY 2020 (بهترین بازی سال ۲۰۲۰) برای من باشد.

با توجه برنامه سنگین سال ۲۰۲۰ و عناوین مهمی که برای عرضه در این سال برنامه‌ریزی شده‌اند، این ادعا تا حد زیادی جسورانه است. به احتمال بسیار زیادی آقای یوشیدا گیم‌پلی Ghost of Tsushima را تجربه کرده است و این بیانیه‌‌ی او صرفاََ قضاوتی از تریلرهای منتشر شده نیست. از طرفی یوشیدا تعداد زیادی دنبال‌کننده دارد و یک شخصیت کلیدی از سوی سونی به حساب می‌آید، به همین دلیل بیانیه‌ی او باعث هیجان بازی‌بازان شده است.

کنسول پلی‌استیشن ۵ چندین بازی جذاب در سال ۲۰۲۰ دریافت خواهد کرد که شامل سایبرپانک ۲۰۷۷ (Cyberpunk 2077) و The Last of Us Part 2 نیز می‌شود، برچسب بهترین بازی سال زدن به Ghost of Tsushima می‌تواند سطح آن را بالاتر از چیزی ببرد که طرفداران انتظار داشتند چرا که در رده عناوینی قرار می‌گیرد که به آن‌ها اشاره شد.

بازی موردانتظار Ghost of Tsushima چندین بار با تاخیر مواجه شد اما طرفداران نباید برای تجربه آن زمان زیادی در انتظار آن باشند. اگر بازی بتواند  چه از نظر فنی و چه از نظر مفهومی به آن کیفیت منحصر به فرد تریلر‌های منتشر شده دست پیدا کند مطمئناََ ادعای آقای یوشیدا چندان غیر منطقی نیست.

عنوان Ghost of Tsushima در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۹ (۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰) به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید