قیمت کنسول Xbox one و Kinect در اروپا توسط آمازون کاهش یافت

۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۱

چندی پیش طبق آخرین اخبار و اطلاعات منتشر شده از سوی تخفیفات ویژه خرده فروش آمازون به نظر می رسد که این خرده فروش در حال سخت تلاش کردن برای فروش بهتر کنسول Xbox one و Kinect در کشورهایی چون ایتالیا، فرانسه و آلمان است.

همانطور که می دانید طبق فروش های معمولی قیمت SKU همراه با Kinect حدود €499,99 است. از هم اکنون با تخفیفات و کاهش قیمت های جدید و فوق العلاده آمازون این کنسول با قیمت €399,99 در ایتالیا، با قیمت €450,26 در فرانسه و با قیمت €439,00 در آلمان به صورت رسمی توسط این خرده فروش، به فروش می رسد.

این تخفیفات جدید، جزء اولین تخفیفات فوق العلاده ای است که تاکنون بر روی وب سایت های اروپایی خرد فروش آمازون برای کنسول Xbox one در نظر گرفته شده و به فروش می رسد. البته قابل ذکره که این قیمت های جدید فقط تا قبل از نمایشگاه های GamesCom امسال پابرجا خواهند بود. تاکنون طبق این تخفیفات و فروش ها به نظر می رسد خرده فروش معروف آمازون در حال تلاش مستقل برای فروش کنسول های بیشتر است. هنوز چیزی رسمی و کلی در مورد کاهش قیمت این کنسول نسل هشتمی شرکت مایکروسافت، یعنی Xbox one اعلام نشده است!

اگر شما هم از کسانی هستید که در ایتالیا زندگی می کنید و تاکنون این کنسول نسل هشتمی را خریداری نکرده اید، قیمت 400 Euro واقعا قیمتی فوق العلاده و بی نظیر برای خرید چنین کنسولی است!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید