اختصاصی گیمفا : معرفی بازی ایرانی ” دفاع از ایران “

۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۳

بازی مستقل «دفاع از ایران» جدیدترین محصول «موسسه فرهنگی هنری موج» به شمار می رود که در سبک Tower Defense طراحی و ساخته شده است. این بازی که توسط استدیو موج و با بکارگیری افراج متخصص و با تجربه به مرحله تولید رسیده است، برای سیستم عامل های “اندروید” و “ویندوز” ارائه خواهد شد.

سیر داستانی و گیم پلی بازی به این شکل می باشد که پس از حمله دشمن به مرز های ایران، تیم های دفاعی برای جلوگیری از پیشروی آنان وارد صحنه نبرد خواهند شد. بازیکن باید با قرار دادن نیروهای دفاعی در مسیر حرکت تجهیزات دشمن، آنها را منهدم کرده و مانع از عبورشان شود.
نمای دید بازی همانند بازی های استراتژیک از بالا می باشد و با پیمایش صفحه در مناطق مختلف صحنه نبرد و انجام دستورات می توان جریان بازی را کنترل کرد. این بازی که با رزولوشن HD تولید شده است به لحاظ بصری و گرافیکی با هم سبک های خارجی خود کاملا قابل رقابت است و با فضاسازی طبیعت متنوع ایران محیطی مهیج را برای کاربران فراهم می کند. یکی از مهمترین ویژگی های این بازی تنوع بالای مراحل آن است که هرکدام شرایط آب و هوایی و محیطی کاملا متفاوتی دارند. در حوضه برنامه نویسی سعی شده با نوآوری های خلاقانه، روند اجرای گیم پلی به حد بسیار مطلوب و استاندارد رسیده تا مخاطبان شاهد یک گیم پلی روان و بدور از هرگونه مشکلات فنی باشند. «دفاع از ایران» دارای موسیقی متن هیجان انگیز در طول مراحل و همچنین صدا گذاری محیطی حرفه ای می باشد.لازم بذکر است که بازی «دفاع از ایران» توسط یک تیم چهار نفره و در مدت زمان چهار ماه تکمیل خواهد شد. این عنوان هم اکنون مراحل پایانی تولید را سپری می کند و در ماه های آینده برای سیستم عامل “اندروید” و بلافاصله پس از آن برای “ویندوز” ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی به زودی توسط سایت موسسه موج منتشر خواهد شد.
www.mojmedia.com

تصاویر اختصاصی از بازی

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید