3 عدد Collector’s Edition از عنوان Call Of Duty: Advanced Warfare معرفی شد

۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲

Activision تا به حال چندین نسخه ویژه از Call Of Duty: Advanced Warfare را معرفی کرده است. برای مشاهده جدیدترین آن ها و اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Atlas Limited Edition  که قیمتی معادل 79.99 دلار دارد، شامل خود بازی در یک قاب زیبا + Welcome to Atlas: Advanced Soldier Manual + یک نقشه اضافه برای بخش چند نفره به نام Atlas Gorge + دو اسلحه اضافه + یک exoskeleton تزئینی با طرح Atlas + یک کلاه خود با طرح Atlas و در آخر 5 supply drops اضافه (بسته هایی که در حین بازی کردن به بازی اضافه می شوند) می باشد. آن طور که گفته شده اطلاعات بیشتری در این مورد در 11 آگوست مصادف با دوشنبه 20 مرداد ارائه خواهد شد. Atlas Pro Edition علاوه بر محتوایی که در نسخه Limited وجود دارد شامل Season Pass بازی نیز خواهد بود که آن را به کامل ترین و البته گران ترین نسخه Call Of Duty: Advanced Warfare با قیمت 119.99 دلار تبدیل می کند. Atlas Digital Pro Edition  نیز تمام محتویات Pro Edition را خواهد داشت با این تفاوت که مشخصا دیگر از اجناسی که به صورت فیزیکی عرضه می شوند بهره نخواهد برد و قیمتی معادل 99.99 دلار خواهد داشت. شما می توانید عکسی زیبا از محتویات Atlas Pro Edition را در زیر مشاهده بفرمایید :

برای بزرگ شدن عکس روی آن کلیک کنید !

داستان Call Of Duty: Advanced Warfare در سال 2054 رخ خواهد داد. جایی که شرکت نو ظهوری به نام Atlas Corporation سعی در نجات بشریت دارد. بازیباز در بازی هدایت  Private Mitchell را بر عهده خواهد گرفت. Call Of Duty: Advanced Warfare در تاریخ 4 نوامبر سال جاری مصادف با 13 آبان برای پلتفرم های Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4, و PC منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد این Collector’s Edition ها چیست ؟ آیا این محتویات به اندازه کافی برای شما جذاب هستند ؟

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید