از نسخه‌های ویژه و کالکتور بازی Ghost of Tsushima رونمایی شد+تصاویر

۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

ساعاتی پیش و بلافاصله پس از مشخص شدن تاریخ انتشار بازی مورد انتظار Ghost of Tsushima، از نسخه‌های مختلف این بازی رونمایی شد. این نسخه‌های مختلف شامل Digital Deluxe Edition، Collectors Edition و Special Edition می‌شوند.

هم‌اکنون ساعاتی از اعلام رسمی تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima توسط شرکت سونی و استودیوی ساکرپانچ می‌گذرد و غالب رسانه‌های مربوط به بازی‌های ویدیویی، به‌صورت ویژه‌ در حال پوشش اخبار پیرامون این بازی هستند. به هرترتیب، طبق وعده‌ای که پیش‌تر سونی به بازی‌بازان داده بود، Ghost of Tsushima قرار است تا در تابستان سال ۱۳۹۹ و در تاریخ ۶ تیر (۲۶ ژوئن ۲۰۲۰) منتشر شود.

طبق معمول، سونی و اکثر شرکت‌ها بزرگ توسعه و نشر بازی‌های ویدیویی، برای بازی‌های مورد انتظاری که عرضه می‌کنند، نسخه‌های مختلفی در نظر می‌گیرند که Ghost of Tsushima نیز از این قاعده مستثنی نیست. همانطور که اشاره شد، بازی Ghost of Tsushima دارای سه نسخه‌ی Digital Deluxe، Collectors و Special خواهد بود. همچنین، برای کسانی که نسخه‌ی دیجیتالی این بازی را پیش خرید کرده باشند، آیتم‌های ویژه‌ای نیز در نظر گرفته خواهد شد.

پیش‌خرید کنندگان این بازی، یک آواتار از شخصیت جین (Jin)، یک تم پویا و چند قطعه موسیقی کوتاه از این بازی را دریافت خواهند کرد. نسخه‌ی Digital Deluxe این بازی شامل یک مینی‌آرت‌بوک دیجیتالی، یک ست پوسته با نام Hero of Tsushima برای شمشیر، زره، ماسک، زین اسب و چند مورد دیگر خواهد بود که همه‌ی آن‌ها در کنار نسخه‌ی دیجیتالی بازی با قیمت ۶۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی Special این بازی، نسخه‌ی فیزیکی بازی به همراه استیل‌بوک، کد دیجیتالی ست پوسته‌ی Hero of Tsushima، روایتی تاریخی در مورد جهان بازی و مینی‌آرت‌بوک دیجیتالی خواهد بود که با قیمت ۶۹٫۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

و اما مهم‌تر از همه، نسخه‌ی بسیار جذاب کالکتور این بازی است که شامل استیل بوک، نقشه، بنر جنگ، پارچه، ماسک، مینی‌آرت‌بوک ۴۸ صفحه‌ای، تم پویا، ست پوسته با نام Hero of Tsushima و چند مورد دیگر می‌شود که با قیمت ۱۶۹٫۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

بازی Ghost of Tsushima، هم‌اکنون برای پیش‌خرید در فروشگاه پلی‌استیشن دردسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید