نسخه‌ی کالکتورز بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 معرفی شد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

اگر از آن دسته بازی‌بازانی هستید که حتی پیش از شروع قرن ۲۱ بازی‌های ویدیویی عمده‌ی اوقات فراغت آن‌ها را در اختیار داشتند، بعید است تا با عنوان Tony Hawk’s Pro Skater آشنایی نداشته باشید. حال، این بازی که برای اولین بار در سال ۱۹۹۹ راهی کنسول پلی‌استیشن شده بود، قرار است تا با بازگشت مجدد خود، خاطرات بسیاری از بازی‌بازان علاقه‌مند به این ورزش هیجان انگیز را احیا کرده و طرفدارانی جدید از نسل فعلی را نیز جذب کند.

به هرترتیب، طبق اخبار منتشر شده پیرامون نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1+2، قرار است تا برای این بازی نسخه‌ی کالکتورز نیز درنظر گرفته شود. اگر شما نیز از آن دسته بازی‌بازانی هستید که این عنوان الهام بخش آن‌ها بوده تا حداقل برای یک بار اسکیت سواری را تجربه کنند یا حتی به اسکیت سواران حرفه‌ای مبدل شوند، قطعاً محتوای نسخه‌ی کالکتورز این بازی شما را هیجان‌زده خواهد کرد.

در مجموع، نسخه‌ی کالکتورز این بازی شامل نسخه‌ی کامل بازی، کلیه‌ی آیتم‌های موجود در نسخه دیلاکس دیجیتال و یک اسکیت‌برد نسخه‌ی محدود تولید شرکت Birdhouse خواهد بود. از طرفی دیگر، به‌نظر می‌رسد که برای دسترسی به آیتم‌های فیزیکی نسخه‌ی دیلاکس بازی باید نسخه‌ی فیزیکی آن را خریداری نمود.

بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1+2، در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰)، در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. همچنین، نسخه‌ی کالکتورز این بازی هم اکنون از طریق فروشگاه‌های مختلف قابل پیش‌خرید است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید