با اطلاعات جدیدی از Assassin’s Creed : Unity همراه شوید : رستگاری آرنو

۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۴

بار دیگر یوبی سافت جزئیات جدیدی از عنوان Assassin’s Creed : Unity را منتشر کرده است که نشان می دهد قهرمان این نسخه یعنی آرنو، یک اساسین تراز اول است و به راحتی می تواند دشمنان خود را نابود کند.

  • شما می توانید چکمه، دستکش، کلاه ، کمربند و سلاح های آرنو را در بازی تغییر دهید یعنی اینکه تمامی این موارد قابل خریداری هستند.
  • تمرکز اصلی داستان بازی بر روی رستگاری آرنو است و انقلاب فرانسه تنها یک پس زمینه ی داستانی برای داستان شخصی اوست.
  • فضا های داخلی ساختمان ها بدون هیچ گونه بارگذاری در دسترس خواهند بود و این ویژگی برای اولین بار در این سری قرار داده شده است.
  • آرنو می تواند به سرعت و بدون نیاز به منوی سلاح ها و تجهیزات، سلاح های خود را تنها با یک دکمه تغییر دهد.
  • مهرات های آرنو در حدی است که وی می تواند به طور همزمان با 3 دشمن مبارزه کند و هر 3 را شکست دهد.
  • شما می توانید ماموریت های Co-Op را از خانه آغاز کنید، در این صورت بدون هیچ دغدغه ای دوستانتان به شما ملحق می شوند.

Assassin’s Creed : Unity در دوران انقلاب کبیر فرانسه جریان دارد. این بار Assassin ها به مردم پیوسته اند و این شورش را، به طور مخفی رهبری می کنند. شخصیت اصلی این عنوان Arno Dorian نام دارد و یکی از اسلحه های اصلی او، یک کمان کوچک مخفی در کنار خنجر مخفی او است. Ubisoft اعلام کرده است که این عنوان می تواند همانند نسخه دوم، تبدیل به یک شاهکار شود. وجود سلاح های مختلف، خشونت هیجان انگیز، حضور دیگر Assassin ها در کنار شما و گرافیک نسل هشتمی و قدرتمند این عنوان، حاکی از آن است که به احتمال زیاد، Ubisoft با عرضه ی این نسخه به ریشه های این فرنچایز بازگردد. بهبود بسیار در سیستم حرکتی، یکی دیگر از المان های مثبت بازی خواهد بود. این عنوان به طور انحصاری برای نسل هشتم و PC در تاریخ ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان ۱۳۹۳ ) منتشر خواهد شد و خبری از نسل هفتم نخواهد بود.

شما می توانید تحلیل نمایش این عنوان در E3 از اینجا به قلم امیر محمد بابائیان مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید