گیفت کارت
گیفت کارت

مقایسه ی گرافیکی تریلر جدید Metal Gear Solid V با تریلر E3 2013 بهبود گرافیکی را نشان می دهد

۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۲

دیروز بود که سرانجام پس از کش و قوس های فراوان کوجیما تریلر 30 دقیقه ای از عنوان Metal Gear Solid V : The Phantom Pain که در E3 2014 پشت درهای بسته به نمایش در آمده بود را منتشر نمود. اگر تریلر را دیده باشید متوجه می شوید که این تریلر در واقع نسخه ی کامل نمایش E3 2013 می باشد.

حال مقایسه ی گرافیکی بین این دو نمایش منتشر شده که نشان می دهد نه تنها گرافیک بازی دچار کاهش نشده بلکه در برخی از موارد بهبود یافته است. The Phantom Pain دارای سیستم آب و هوای پویا و نورپردازی خیره کننده می باشد. در مقایسه ی این دو تریلر مشاهده می شود که نورپردازی در نمای جدید بهبود یافته است و کیفیت بافت ها نیز تا حدودی بهتر شده است.

تصاویر سمت راست مربوط به نمایش E3 2013 و تصاویر سمت چپ مربوط به نمایش 30 دقیقه ای هستند

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی-مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است  تاریخی نامعلومی برای  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC هم بعد از انتشار نسخه های کنسولی، عرضه می شود.

شما می توانید تحلیل نمایش این عنوان در E3 را از اینجا به قلم عرفان خورسند مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید