جوکر در Batman : Arkham Knight حضور دارد : چرا اینقدر جدی ؟

محمـد حسین صفری
۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - 16:52

یکی از محبوب ترین شخصیت های منفی طول تاریخ، یعنی کاراکتر محبوب جوکر در پایان نسخه ی Arkham City دفتر عمرش به پایان رسید اما به تازگی Rocksteady اعلام کرده است که این شخصیت در Batman : Arkham Knight نیز حضور دارد ولی حضور او کاملا متفاوت خواهد بود.

Rocksteady تایید کرده است که این شخصیت در پایان نسخه ی قبلی مرده است ولی در این نسخه حضور متفاوتی خواهد داشت که البته هنوز مشخص نشده است که چگونه خواهد بود ولی چیزی که مسلم است این است که امکان اینکه شخصیت جوکر همان Arkham Knight باشد، وجود ندارد زیرا تیم سازنده رسما اعلام کرده است که جوکر مرده است. شایعاتی نیز منتشر شده است که اعلام می کند جوکر در قالب کابوس های بتمن، در بازی حضور خواهد داشت. دلیل این امر، اثر گاز وحشت شخصیت Scarecrow بر بتمن می باشد که سبب می شود، فرد چیز هایی که از آن ها می هراسد را در قالب کابوس ببیند.

شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ایفا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر شنل خود را به تن خواهد کرد.  Batman : Arkham Knight در ابتدا قرار بود در ۱۴ اکتبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه شود اما تاریخ انتشار آن به سال ۲۰۱۵ موکول شد.

چرا اینقدر جدی ؟

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید