The Wolf Among Us برای اندروید منتشر خواهد شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۱

استودیو Telltale Games توانست به لطف بازی Walking Dead طرفداران زیادی را به خود جلب کند. این استودیو در ادامه با عرضه ی بازی ماجرایی داستانی The Wolf Among Us توانست این روند را ادامه داده و به یکی از استودیو های موفق جهان بازی سازی تبدیل بشود. این استودیو پس از ماه اکتبر سال گذشته، قسمت های سریال مانندی از این عنوان منتشر کرده است. حال به نظر می رسد که این عنوان برای اندروید هم منتشر خواهد شد.

داستان بازی The Wolf Among Us  برگرفته از کتاب Bill Willingham، یعنی سری کمیک Fables می باشد. سبک بازی ماجرایی point-and-click  بوده و شخصیت اصلی بازی Bigby Wolf می باشد. اگر شما بازی های The Walking Dead را بازی کرده باشید با گیم پلی این بازی آشنا خواهید بود. چرا که فرمول گیم پلی این دو بازی مشابه یک دیگر است. فصل اول این بازی دارای پنج قسمت بوده که قسمت چهارم آن ماه گذشته منتشر شد. به نظر می رسد که نسخه ی اول این بازی در اندروید رایگان بوده اما ادامه ی نسخه های آن پولی خواهد بود. به نظر می رسد قیمت نسخه ی اندروید 5 دلار به ازای هر قسمت باشد.

اگر شما از بازی Walking Dead لذت برده اید و یا به بازی های ماجرایی point-and-click علاقه دارید، حتما نسخه ی اول این بازی را امتحان کنید. در حال حاضر این عنوان تنها از طریق Amazon App Store و برای دستگاه های Kindle شرکت آمازون در دسترس است. به نظر می رسد که این عنوان طی چند ماه آینده به Google Play بیاید و برای همه ی دستگاه های اندرویدی قابل بازی باشد. 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید