جزئیات داستانی Halo 5 : Guardians منتشر شد : سفر حماسی Master Chief

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۰

هفته ی گذشته بود که مایکروسافت و 343Industries رسما نسخه ی بعدی سری بازی های Halo با نام Halo 5 : Guardians معرفی کردند و جز انتشار کاور بازی و اعلام اینکه نمایشی در E3 خواهد داشت، هیچ اطلاعاتی دیگری درباره ی بازی منتشر نکردند.

به تازگی Bonnie Ross و Frank O’Connor از استدیو 343Industries اطلاعات جدیدی در رابطه با داستان این عنوان منتشر کردند  :

داستان بازی ادامه ی Halo 4 خواهد بود. هنگامی که داستان نسخه ی قبلی به پایان رسید، ما Master Chief را در حالی ترک کردیم که وی واقعا در یک موقعیت چالش بر انگیز قرار داشت. برای او سوال های زیادی درباره ی چیز هایی که تا کنون به آن ها باور داشت، به وجود آمده بود. او بهترین دوست خود را از دست داده بود و این سوال برایش پیش آمده بود که گذشته ی وی چگونه بوده است و هدف او از مبارزه کردن چیست. برای ما این نکته واقعا جالب بود. برای اولین بار زمانی این سوالات برای وی مطرح شد که او کار UNSC را در گذشته به پایان رساند. همان طور که ما با عناوین گذشته ثابت کردیم که می خواهیم داستانی فراتر از یک بازی را ارایه دهیم، این بار هم داستان درباره ی سفر Master Chief است، درباره ی گذشته و آینده ی او.

آن ها سپس در پاسخ به این سوال که آیا داستان این نسخه تیره تر و شخصی تر از نسخه های پیشین خواهد بود، گفتند :

اگر شما سه نسخه ی اول سری Halo را تجربه کرده باشید و بدانید که داستان بازی منشا خوبی دارد، حتما می دانید که قهرمان ما Master Chief است. او خود همانند تک تک شما است و سعی دارد بشریت را نجات دهد اما خود در این راه هزینه های زیادی متحمل شده است و همین باعث شده تا سوالات زیادی برای او به وجود آید. وی همواره از خود سوال می کند آیا تصمیماتی که گرفته، درست بوده است و برای پاسخ به این سوال این بار دست به یک سفر و اکتشاف حماسی خواهد زد.

زمانی که از آن ها خواسته شد تا اطلاعاتی بیشتری درباره ی داستان بازی بدهند، گفتند :

شما مدام سوال می کنید و ما نمی توانیم به آن پاسخ بدهیم. ما چیز های زیادی از Halo 4 یاد گرفته ایم و اکنون با توانایی های جدیدی بر روی Xbox One کار می کنیم. این کنسول در هایی را برای ما باز کرد که بدون آن انجام چنین کار هایی ممکن نبود. ما بسیار هیجان زده هستیم ولی فعلا نمی توانیم بیش از این چیزی بگوییم.

حماسه ی Master Chief

Halo 5 : Guardians در پاییز ۲۰۱۵ بر روی Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید