Call of Duty 2014 پیرامون شرکت های خصوصی نظامی است : دیگر شاهد نبرد سنتی ابر قدرت ها نخواهید بود

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۵

پس از اینکه ساعاتی پیش شمارش معکوسی در سایت رسمی Call of Duty آغاز شد و تاریخ رونمایی از نسخه ی جدید آن را 4 می اعلام کرد، حال Activision اعلام کرده است که در نسخه ی جدید این سری دیگر جنگ ابر قدرت ها در میان نیست و این بار شرکت های خصوصی نظامی یا به عبارت دیگر Private Military Companies نقش اصلی را ایفا می کنند.

در نسخه ی جدید این سری بر خلاف نسخه های پیشین جنگ سنتی میان ابر قدرت ها وجود ندارد بلکه در 20 سال گذشته شرکت های خصوصی نظامی رشد فراوانی داشته اند و هر کدام می توانند به عنوان یک ارتش مستقل باشند. حال اگر یکی از ابر قدرت ها به این ارتش خصوصی پیشنهاد کلانی بدهد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ پاسخ این سوال را نسخه ی جدید سری Call of Duty خواهد داد. همچنین یک تصویر درباره ی این گروه ها که به اختصار PMC نامیده می شوند، منتشر شده است :

طبق شایعات بازی در سال ۲۰۱۸ جریان دارد و یک دنباله ی مستقیم بر داستان Modern Warfare 3 می باشد و در تمام اروپا و آسیا جریان خواهد داشت. کاپیتان Price و Nikolai به عنوان دو شخصیت اصلی این بازی می باشند و به نقش خود در نیروی SAS انگلیس باز خواهند گشت. SAS در این نسخه نقش مهمی را در مبارزات انتخابی ایفا می کند و به نظر می رسد تمرکز اصلی داستان تنها بر روی این گروه است و بر خلاف نسخه های قبلی سری Modern Warfare بازیکنان در نقش گروه ها و سربازهای مختلف قرار نخواهند گرفت. Nikolai در این نسخه شخصیتی قابل بازی است و هنگامی بازی در نقش او، وی می تواند سخن بگوید که پیش از این این امر تنها توسط کاپیتان Price در مرحله ی پایانی Modern Warfare 3 انجام شده بود. اما سورپرایز اصلی داستان چیز دیگری است و آن این است که ژنرال Shepherd در پایان Modern Warfare 2 نمرده است و در این نسخه ضد قهرمان اصلی بازی است. همچنین ماموریت های مخفی کاری نیز در بازی وجود دارد که مکان آن ها شهر های شانگهای چین و آمستردام هلند می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید