در طی رویداد E3 Coliseum اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی بعدی Call of Duty منتشر خواهد شد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

همان‌طور که می‌دانید، شرکت اکتیویژن (Activision) قصد دارد تا اواخر ماه ژوئن از نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Call of Duty رونمایی کند. حال طبق اطلاعات جدید منتشر شده از سوی حساب رسمی توئیتر E3، به نظر می‌رسد که در طی رویداد E3 Coliseum شاهد اطلاعات جدیدی از جدیدترین ساخته‌ی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) خواهیم بود.

نکته‌ی جالب این است که حتی با در نظر گرفتن توئیت مذکور، قرار نیست تا نسخه‌ی جدید Call of Duty الزاماً در رویداد E3 2019 معرفی شود. البته اگر اکتیویژن و اینفینیتی وارد واقعاً قصد دارند تا در ماه آینده‌ از این بازی رونمایی کنند، به نظر می‌رسد که این دفعه شاهد یک مراسم جداگانه، مانند مراسم رونمایی از Call of Duty: Black Ops 4، نخواهیم بود.

در حال حاضر شایعات زیادی پیرامون نسخه‌ی جدید Call of Duty وجود دارد. طبق گزارش‌های منتشر شده، ظاهراً تعدادی از بازیکنان حرفه‌ای فوتبال آمریکایی موفق شده‌اند تا این بازی را تجربه کنند. همچنین شایعات حاکی از آن هستند که اکتیویژن قصد ندارد تا حالت بتل رویال را در جدیدترین نسخه‌ی مجموعه قرار دهد. در نهایت باید اعلام کنیم که بازی‌بازان قرار است تا با جاه طلبانه‌ترین ساخته‌ی اینفینیتی وارد روبه‌رو شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید