معرفی یک عنوان خلاقانه ایرانی|Behind Enemy Lines

۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۱

بازی ایرانی Behind Enemy Lines یا “پشت خطوط دشمن” حاصل تلاش دو نفر از بازی سازان خلاق ایرانی است که بازی خود را به تازگی معرفی کرده اند.عنوانی دوبعدی  با سبک پلتفرمر که روایتگر داستانی متفاوت از دو سرباز آمریکی در جنگ جهانی دوم است.

داستان این بازی به این شرح است: در عملیات Welt Esser تعدادی از نیروی های متفق به یه سری اطلاعات راجع آزمایشات سری نازی ها پی می برند؛ بنابراین یه گروه شناسایی را روز 2 مارچ 1942  به منطقه می فرستند؛ اما تیم ناپدید می شود. 22 مارچ یک تیم عملیاتی ویژه به منطقه فرستاده می شود اما هواپیما سقوط کرده و سربازان با چتر نجات می پرن پایین. چندین روز به آرومی توی منطقه می گذرد سربازا نمی دانند کی مرده و کی زند است ولی یواش یواش اتفاقات عجیبی شروع می شود اطراف جزیره. بعد از مدتی تلاش برای ارتباط با پایگاه سربازا می فهمند که کمکی در کار نیست بنابراین خودشون راه می افتن و به دنبال راه فراری از جزیره می گردند …

پشت خطوط دشمن

پشت خطوط دشمن

پشت خطوط دشمن

پشت خطوط دشمن

در این بازی 4 شخصیت قابل بازی به نام های Kenneth- Rob- Bob-Bill وجود دارد که هر کدام قابلیت های خاص خود را دارند و بازیباز می تواند از قابلیت های آن ها بهره بگیرد.بازی پشت خطوط دشمن یک پروژه تجاری نبوده و حتی اسپانسری نیز ندارد و طی چند ماه آینده به شکل رایگان و به صورت دانلودی در سراسر دنیا با دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید