Josef Fares : “پروژه ی بعدی من چیزیست که نظیر آن را قبلا ندیدید”

۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۷:۰۱

سازنده ی عنوان زیبا و پرطرفدار Brothers: A Tale of Two Sons آقای جوزف فیرز در رابطه با پروژه ی بعدی خود چنین گفت :”پروژه ی بعدی من چیزی است که قطعا نظیر آن را قبلا ندیده اید.”برای خواندن ادامه ی خبر به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

آقای جوزف فیرز که در مراسم BAFTA امسال حضور داشت و بازی او نیز کاندیدای چندین جوایز بود و یک جایزه نیز برد . در طی این مراسم Digital Spy با او مصاحبه ای داشت که طی این مصاحبه آقای فیرز عنوان بعدی خود را چنین خطاب کرد : ” یک چیز خیلی خاص”

او درباره ی عنوان بعدی خود چنین گفت:

من همین الان ایده ی بسیار جالبی دارم.ایده ای برای ساخت یک بازی فوق العاده.ایده ای که نظیر آن را تا به حال ندیده باشید.این ایده بسیار متفاوت و بسیار باحال (آقای فیرز دقیقا با همین لحن این بازی را خطاب کرده است) است و اگر ایده ی خود را همین الان برای شما بگویم شما به شدت تعجب خواهید کرد و به من می گویید تا به حال چنین چیزی قبلا ندیده بودم .بیشتر از این نمی توانم چیزی درباره ی این ایده بگویم اما باید بگویم چیز خیلی خاصی است.

بازی آقای جوزف فیرز یعنی Brothers: A Tale of Two Sons توانست در مراسم BAFTA جایزه ی نوآوری در بازی های رایانه ای را از آن خود کند.

0
0