تاریخ انتشار Episode 2 عنوان The Walking Dead: Season Two برای IOS و Xbox 360 مشخص شد

۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۴

تا عرضه قسمت دوم عنوان Walking Dead: Season Two چیزی نمانده ولی هنگامی که Telltale games تاریخ انتشار قسمت دوم بازی را اعلام کرد خبری از نسخه Xbox 360 و IOS این عنوان نبود.

خوشبختانه چندی پیش شرکت Telltale Games به صورت رسمی قسمت دوم بازی را برای کنسول Xbox 360 و سیستم عامل IOS تایید کرد و همچنین تاریخ عرضه Episode دوم برای Xbox و سیستم عامل IOS را هم مشخص کرد.

مطابق با صفحه twitter رسمی شرکت Telltale Games بعد از مشخص کردن تاریخ عرضه Episode 2 بازی Walking Dead: Season Two برای Mac و PC و PS3 تاریخ انتشار قسمت دوم این عنوان را هم برای کنسول Xbox 360 و IOS هم مشخص کرد. قسمت دوم عنوان Walking Dead: Season Two در 5 و 6 مارس برای سیستم عامل معروف IOS و کنسول نسل هفتمی Xbox 360 منتشر خواهد شد. قیمت قسمت دوم بازی هم برای این کنسول و سیستم عامل مانند قسمت اول بازی می باشد( 4.99$) می باشد. در صورت عرضه قسمت دوم بازی، می توانید Episode 2 را هم اینترنتی تهیه و خریداری کنید.

Episode دوم عنوان Walking Dead: Season Two با نام A House Divided تا آخر امشب برای PC و کنسول PS3 و MAC عرضه خواهد شد، که ادامه دهنده قسمت اول بازی می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید