گیفت کارت
گیفت کارت

توسعه دو DLC آخر عنوان Battlefield 4 بر عهده ی شعبه ی لس آنجلس استودیو Dice خواهد بود

۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۰

طبق اخباری که به تازگی به بیرون درز کرده است، DLC عنوان Battlefiled 4 که در چند روز آینده انتشار می یابد، آخرین محتوای دانلودی این عنوان خواهد بود که به دست شعبه ی استکهلم استودیو DICE توسعه می یابد. با استناد به پست جدیدی که یکی از سازندگان Battlefield 4 با نام مستعار DarkLord7854در انجمن Reddit منتشر کرده است، دو DLC آخر این این عنوان که با نام های Dragon’s Teeth و Final Stand شناخته می شوند، کار توسعه شان بر عهده ی شعبه ی لس آنجلس استودیو DICE خواهد بود و از این پس DICE Stockholm نقشی در ساخت این DLC های ذکر شده ندارد.
هنوز هدف DICE از انجام این امر مشخص نشده است و با توجه به اینکه استقبال زیادی از DLC های عنوان Battlefiled 4 به عمل آمده بود، انتظار میرفت تا وظیفه ی ساخت محتواهای دانلودی بعدی این عنوان بر عهده شعبه ی دیگر از این استودیو قرار نگیرد ولی به هر حال، ساخت پروژه های معرفی شده ای همانند Mirrors Age 2 و یا Star Wars: Battlefront بر گردن DICE می باشد و می توان یکی از دلایلی که این استودیو، شعبه مشغول به کار بر روی DLC های عنوان Battlefield را عوض کرد، همین مسئله باشد.
شایان به ذکر است شعبه لس آنجلس استودیو Dice، سوابقی همچون کار بر روی محتوای دانلودی Second Assault این عنوان به منظور بازسازی برخی از نقشه های Battlefield 3 برای نسخه چهارم را در کارنامه ی خود دارد.

0
0