نسخه PS4 و Xbox one عنوان The Crew با قیمت بالای 100€ به فروش خواهد رسید

۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۸

تا هم اکنون هم هنوز تاریخ رسمی عنوان The Crew توسط شرکت Ubisoft برای انتشار رسمی عنوان Open World و ریسینگ مشخص نشده، ولی چندی پیش چندین نسخه توسط Gamestop شناسایی شدند که با قیمت بالای 100 یورو به فروش می رسند.

یکی از وب سایت های آلمانی Gamestop نسخه PS4 و Xbox one  بازی The Crew را با قیمت €100.77 به فروش گذاشته. یکی از سایت های معروف و قابل اعتماد Gamestop یکی از سایت های ایتالیایی می باشد که هنوز این بازی را برای پیش خرید نزاشته ولی حدود 2 یا 3 روز پیش خبری درمورد قرار دادن به زودی بازی برای پیش خرید منتشر کرده بود. همچنین یکی از سایت های سوییسی Gamestop بازی The Crew را با قیمت €99.51 برای پیش خرید گذاشته.

مطابق با رجوع به بیش از 100 وبسایت اروپایی بازی The Crew را با قیمت 138$ برای پیش خرید گذاشته اند. ولی تعداد وب سایت های Gamestop که این بازی را با برای پیش خرید گذاشتند تعداد کمی نیست که اکثر آن ها بازی را با قیمت بالای 100€ به فروش می رسانند ( اما سرورهای Uplay شرکت Ubisoft این بازی را با قیمت€70 ) برای پیش فروش قرار داده، اما موضوع عجیبی که در میان وجود دارد این است که وب سایت های اتالیایی و آلمانی Gamestop سابقه ی خوبی در این زمینه دارند ولی باز با این حال قیمت بازی برای نسخه های PS4 و Xbox one بیش از حد بالاست.

هنوز هم می تواند هر لحظه این قیمت ها برای نسخه های نسل هشتمی بازی تغییر کند که به احتمال زیاد هم تغییر خواهد کرد. هنوز Ubisoft در این مورد چیزی بیان نکرده. یکی دیگر از نکات جالب این است که خود Uplay عنوان The Crew را با قیمت €70 به فروش می رساند و عنوان معروف ( Watch Dogs ) را با همین قیمت به فروش می رساند. پس حتما باید خللی در این سرورهای پیش آمده باشد که به زودی اعلام و رفع خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید