شخصیت های اصلی The Order : 1886 معرفی شدند

۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۳

پس از انتشار یک تریلر جدید از عنوان انحصاری کنسول PS4 یعنی The Order : 1886، حال مدیر عامل استدیو Ready at Dawn یعنی Ru Weerasuriya اطلاعات جدید از این عنوان منتشر کرده است که نشان می دهد این بازی از 4 شخصیت اصلی برخوردار است.

4 شخصیت اصلی بازی هر کدام دارای ویژگی های خاص خود مانند گذشته ی منحصر به فرد، ویزگی های اخلاقی و نکات دیگر می باشند که موجب شده این شخصیت ها با هم کاملا متفاوت باشند. 4 شخصیت اصلی بازی عبارتند از :

Mallory : شخصیت اصلی بازی.

Galahad : فردی که تجربه ی بسیاری در نبرد های نظامی دارد.

Igraine : زن جوانی که دارای اعتماد به نفس پایین است.

Lafayette : شخصیتی که شیفته ی او خواهید شد. وی یک جوان پر شور است که دوست دارد همواره با اعضای تیم شوخی کند.

داستان بازی مربوط به تغییراتی است که در قرن هفتم و هشتم رخ می دهد و لازم به ذکر است که ما در این بازی شاهد افسانه هایی هستیم. در این بازی انسان ها به دو گروه تقسیم می شوند : گروه اول مردم و کسانی هستند که در طی اتفاقاتی عجیب ژنتیکشان عوض شده و به نیمه نژاد ها در بازی معروف شده اند، گروه دیگر هم که مردم عادی را شامل می شود. بعد از این اتفاقات نیمه نژاد ها به جنگ با بشریت پرداختند که قرن ها طول کشید. در طول این جنگ شخصی به نام آرتور، گروهی تشکیل می دهد که اعضای آن را افرادی با نام سلحشور های میزگرد تشکیل می دادند (Knights of the Round Table) و هدفش از تشکیل این گروه کمک کردن به مردم و مبارزه با نیمه نژاد ها بود. از آن زمان به بعد، در طول قرون بسیار، شوالیه های زیادی جان خود را از دست دادند ولی هیچ وقت این امر باعث نابودی گروه نشد. اگر یک شوالیه کشته شود، جانشینش به سرعت کارش را شروع خواهد کرد و به نبرد برای دفاع از بشریت می پردازد. شما در بازی نقش فردی با نام Galahad،  که یکی از اعضای بزرگ محفل است را ایفا خواهید کرد.

این عنوان که به صورت انحصاری برای کنسول PS4 ساخته می شود توسط دو استدیو Ready At Dawn و Santa Monica در حال توسعه است و قرار است در سه ماهه ی  سوم سال ۲۰۱۴ عرضه گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید