گیفت کارت
گیفت کارت

ساخت Thief به پایان رسید

۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۹

استدیو Eidos-Montreal به تازگی اعلام کرده است مراحل ساخت عنوان جدید آن ها یعنی Thief به پایان رسیده است و نهایتا تا اواخر ماه جاری میلادی یعنی ماه فوریه در دست طرفداران خواهد بود.

مدیر تولید این عنوان یعنی آقای Stephane Roy در این زمینه اظهار داشت :

این یک مژده است، Thief گلد شده است. تقریبا زمانی که طرفداران منتظر آن بودند که بار دیگر در نقش یک دزد قرار گیرند فرا گرفته است و این زمانی برای تازه کاران است تا دریابند این مقدار سر و صدا درباره ی این بازی برای چه بوده است. بدون شک سری Thief یک از پدران سبک مخفی کاری است و ما مفتخریم که در چنین مجموعه ی دوست داشتنی کار کرده ایم و می توانیم با افتخار بگوییم : Garrett، استاد دزد ها بازگشته است.

بازی Thief توسط شرکت Eidos Montreal ( سازندگان بازی  Deus Ex: Human Revolution ) ساخته می شود و Square Enix هم ناشر آن می باشد. این بازی چهارمین نسخه از سری بازی های  Thief می باشد که برای سه پلتفرم اصلی نسل بعد یعنی Xbox One ، PS4 و  Microsoft Windows  به همراه کنسول های نسل هفتم یعنی PS3 و Xbox 360 عرضه می شود. این بازی در ابتدا در سال ۲۰۰۹ با نام Thief 4 معرفی شد، اما در مارس ۲۰۱۳ به طور رسمی در مجله ی Game Informer معرفی و به عنوان یک ریبوت بر سری بازی های Thief اعلام شد.

بازی در یک محیط باز و استیم پانک اتفاق می افتد. Garrett، شخصیت اصلی بازی که یک دزد مشهور است، بعد از مدتی طولانی دور از وطن خود زندگی کردن بالاخره به شهر خود یعنی ’ The City ‘ باز می گردد. بازگشت Garrett همزمان با حکومت مستبد شخصی به نام ”بارون ( Baron ) ” رقم می خورد. همچنین در دوران حکومت این مرد بد ذات نوعی طاعون در شهر پخش می شود که مردم عادی و رعیت شهر گرفتار آن می شود. Garrett که در دزدی چیره دست می باشد ، تصمیم می گیرد که به مقابله با حکومت برود و مردم بیگناه را نجات دهد.

Square Enix به مناسبت پایان یافتن مراحل ساخت این بازی یک تریلر جدید از این عنوان با نام تریلر 101 منتشر کرده است که صحنه های جدیدی از روند گیم پلی را به تصویر می کشد. این تریلر به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید