توسعه‌دهنده‌ی Tomb Raider: شرایط در Square Enix تغییر کرده است

۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۳

Scott Amos، تهیه‌کننده‌ی اجرایی عوان Tomb Raider: Definitive Edition، طی محاصبه‌ای که امروز با VG247 داشته است، به نکات جالبی اشاره کرده. در ادامه همراه ما باشید.

آقای Amos پس از پاسخ به یک سری سوال درباره‌ی انتشار عنوان بر روی کنسول‌های نسل هشتم و تایید اینکه بازی بر روی 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد، وی به حادثه‌ای اشاره کرد که Square Enix سهوا در یکی از گزارشات مالی خود، عنوان Tomb Raider را یک شکست خوانده بود. وی اطمینان داد که این عنوان جزء پر سودترین عناوین حال حاضر شرکت است.

این اتفاق درست در زمان کنفرانس توسعه دهندگان بازی‌های رایانه‌ای در کالیفرنیا افتاد. همه‌ی ما با خود می‌گفتیم که “این عنوان نقدهای بسیار خوبی دریافت کرده و توانسته دل طرفداران را به دست آورد”. بهترین خبری که می‌توانم به شما بدهم این است که هم‌اکنون در سیاهی مطلق هستیم و هیچ بحثی درباره‌ی سودآوری این عنوان و یا چیز دیگری در میان نیست. ما از این بازی سودی را دریافت خواهیم کرد و بدون شک من در ذهن خود می‌دانم که بازی هم‌اکنون چه از حیث مالی وچه انتقادی در چه جایگاهی قرار دارد. تمام قدم‌های ما برنامه‌ریزی شده است، می دانیم جایگاهی که امروز در آن قرار داریم کجاست و قرار است با Defenitive Edition به کجا برسیم و آینده‌ی این فرنچایز چه خواهد شد.

توسعه‌دهنده‌ی Tomb Raider سپس اضافه کرد که شرایط در Square Enix تغییر یافته است، مخصوصا بعد از تغییر مالکیت استودیو. تمام اعضا هم‌اکنون از این IP منظور Tomb Raider حمایت می‌کنند.

صرف‌نظر از نظرات و آن گزارش مالی پایان سال، تمام افراد در استودیو Crystal Dynamics و Square Enix هم‌اکنون از این عنوان و بازی‌های آینده‌ی ما پشتیبانی می‌کنند. مطمئنا شرایط در Square Enix تغییر کرده و این بیشتر به خاطر تغییر سران این شرکت است و اینکه هم‌اکنون چه کسی عهده‌دار فروشگاه این شرکت می‌باشد و مسائل به چه سمتی دارند می‌روند. اما اگر آنها نبودند ما منابعی برای ساخت نسخه‌ای جدید برای کنسول‌های نسل هشتمی یعنی Xbox One و PS4 نداشتیم، چه برسد به کارهایی که در جاهای دیگر در حال توسعه‌ی آنها هستیم.

Tomb Raider: Definitive Edition در تاریخ 28 ژانویه برای PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد. پیشنهاد می‌کنم اگر این عنوان را تجربه نکرده اید، این نسخه‌ی جدید را خریداری کنید؛ چرا که این بازی یکی از بهترین بازی‌های منتشر شده در سال 2013 بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید