اختصاصی : Project Heist ، بازی مستقل استودیو ایرانی-کانادایی Inception معرفی شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۳

بازی سازان مستفل در چند سال اخیر بسیار گسترش پیدا کردند و حتی آثار فاخر و ارزشمندی هم از این بازی سازان مستقل شاهد بودیم،در ایران نیز به سبب کمبود امکانات و مسائلی از این قبیل،بازی سازان زیادی کار خودشون رو به طور مستقل پیگیری میکنند.حال استودیویی مستقل به نام Inception Studios توسط امیررضا خداپرست و David Rossi مدتی است در کشور کانادا تاسیس شده و در حال کار بر روی اولین عنوان خود به نام Project Heist است.

عنوان Project Heist یا “پروژه ی دزدی” کاری از استودیو Inception دو ماه است که استارت ساخت آن زده شده و طبق صحبت هایی که با آقای خداپرست داشتیم،پروسه ی ساخت بازی طی 3 یا 4 ماه آینده تکمیل و آماده ی عرضه برای پلتفرم های Windows, Mac, Linux, Web خواهد شد.

 

 

 

شاید برایتان جالب باشه این بازی بر اساس HTML 5 به نگارش درمیاید و شما میتونید در هر زمان و هر مکان این بازی را انجام دهید،سبک گرافیکی بازی سیاه سفید یا به قول معروف Minimalistic خواهد بود.وقتی در مورد مراحل بازی،گیم پلی و داستان سوال کردیم آقای خداپرست گفت :

موقعی که بازی را برای دفعهٔ اول بازی میکنید،ممکنه کاملا اکشن به نظر برسه ولی‌ همینطوری که پیش میرید بازی خیلی‌ سریع چهرهٔ اصلی خودشو نشون میده و تبدیل به یک پازل می‌شه. Project Heist شامل 90 Level گوناگون و متنوع خواهد بود که سخت تر و سخت تر با مغز بازیکن بازی خواهد کرد. شخصیت اصلی‌  اسمی نداره که همین باعث می‌شه بازیکن ارتباط بهتری با یک دزده جنایت گر ناشی‌ بر قرار کنه! در واقع بازی روایات زندگی‌ یک دزد هست و تمام چالش های او در به دست آوردن هدفش هست!

به طور کلی،عنوان Project Heist اگر بتواند چالش های خوبی برای بازیکن بسازد و زاویه ی دید خوبی از شخصیت یک دزد را در محیطی ساده ولی با هوش مصنوعی که به قول سازندگان،از دوربین های امنیتی تا مردم عادی،فراگیر خواهد بود،خوب کار شود،میتواند حرفی برای گفتن در میان انبوه بازی های مستقل داشته باشد.

به زودی تصاویر و ویدئوهای جدید از گیم پلی و روند بازی اختصاصی از گیمفا منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید