اولین اطلاعات و تصاویر از بازی sims 4

۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۰

سایت AllGamesBeta به تازگی توانسته اطلاعات و تصاویر جدیدی را از بازی SIMS 4 به دست بیاورد و آن را برای عموم در معرض نمایش قرار دهد. البته باید منتظر تاییدیه ی EA برای این اطلاعات و تصاویر بود. ولی بعید است که این ها شایعه باشند.

این اطلاعات را می توانید در زیر ببینید که شامل نکات جالبی همراه با خود می باشد:

 Sims 4 یک بازی شبیه ساز زندگی می باشد که به شما اجازه می دهد که زندگی که هرگز مشابه اش را ندیده اید را تجربه کنید. سیمز خود را بسازید و به او ذهن ، بدن و قلب بدهید. جهان منحصر به فرد خود را ایجاد کنید و به کشف داستان های سیمز خود بپردازید و تجربه ای لذت بخش و هیجان انگیز را به دست آورید.

ظاهر سیمز خود را سفارشی سازی کنید ، شخصیت او ، آرمان ها ، سبک پیاده روی و حتی رابطه ی سیمز خود با دیگران را نیز بسازید.

محیط های متنوعی برای سیمز شما طراحی شده است و ساخت خانه سرگرم کننده می باشد ، با ابزارهای مختلفی که در اختیارتان است این اجازه را خواهید داشت که خانه ی رویایی خود را بسازید.

در سیمز 4 هرگز زندگی به مانند این را تجربه نکرده اید. انتخاب های شما بر روی سیمزتان تاثیر خواهد گذاشت و این تاثیر بر روی هر کس و همه چیز در اطراف شما را هم شامل می کند. لحظات لذت بخش و هیجان انگیزی را در گیم پلی ایجاد کنید.

در شروع بازی ، راهنمای سیمز شما می گوید که باید یک کار جدید پیدا کنید و خانواده ی خود را تشکیل دهید و به کشف آرزوها و لحظات ناب زندگی بپردازید.

در سیمز 4 ویژگی های جسمی و روحی غنی تر از قبل شده و می توانید جهان و داستان منحصر به فرد خود را انتخاب کنید. به سیمز 4 خوش آمدید.

ویژگی ها :

سیمز جدید – کنترل و آگاهی بیشتری بر روی سیمزخود داشته باشید و او را سرشار از احساسات عاطفی کنید.

اطلاعات شخصیت – سیمز شما رتبه بندی می شود و از چندین راه برای ابزاز احساسات خود استفاده خواهد کرد. سیمز خود را انتخاب کنید ، آرزوهای او را بسازید و از طریف افکار سیمز خود عمیق ترین اهدافش را بفهمید که این شامل : مهارت های اجتماعی ، کار ، تحصیل و خاطرات می باشد.

احساسات عمیق – برای اولین بار سیمز شما دارای ابراز احساسات می باشد. سیمز شما می تواند یک طیف عمیقی از حالت های هیجانی را تجربه کند و از طریق لباسی که می پوشد ، کارهایش و خاطراتش بر روی سیمزهای دیگر تاثیر بگذارد. احساسات به شما انتخاب های بیشتری را خواهند داد و همچنین این فرصت را خواهید داشت که داستان غنی تری بسازید.

ابزارهای خلاقانه ی جدید – سیمز خود را بسازید و با ایجاد لحظات سرگرم کننده او را قدرتمند کنید.

محله های پر جنب و جوش – تعداد زیادی از مکان های متوع و درخشان برای انتخاب زندگی سیمز شما وجود دارد.

پاداش های غنی – به دست آوردن اشیاء جدید ، لباس و صفات از طریق کامل کردن رویدادهای بازی و کشف کلکسیون ها و باز کردن قفل ها برای به دست آوردن دستاوردها از پاداش های بازی می باشند.

به اشتراک گذاشتن تولیدات خود – شما می توانید خانواده ی سیمز خود را برای دوستان و جامعه به اشتراک بگذارید.

همچنین قبلا نیز گفته شده است که EA اطلاعات جدیدی را از این بازی در گیمزکام فاش خواهد کرد.

sims 4 برای pc و mac ساخته می شود.

تصاویر را هم می توانید در اینجا مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید