امسال بیش از ۲۰ عدد بسته‌ی الحاقی برای The Sims 4 منتشر خواهد شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹

هر ساله تعدادی به‌روزرسانی برای سری بازی The Sims منتشر می‌شود که جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی The Sims 4 نیز از این قضیه مستثنی نبوده است. حال به تازگی شرکت بازی‌سازی الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، اخباری مبنی بر تعداد بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌هایی که امسال برای بازی The Sims 4 منتشر می‌شوند ارائه کرده است.

بازی The Sims 4 در سال ۲۰۱۴ به طور رسمی توسط استودیو ماکسیس (Maxis) و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) منتشر شد و توانست به بازخوردهای بسیار خوبی از سوی کاربران و منتقدان دست یابد و مانند گذشته، یک تجربه هیجان‌انگیز از زندگی واقعی را برای همگان به ارمغان بیاورد.

از زمان عرضه‌ی این بازی تا حالا، سازندگان آن توانسته‌اند با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف، به‌خوبی از آن پشتیبانی کند تا کاربران با یک گیم‌پلی تکراری مواجه نشوند. در جریان پشتیبانی سازندگان بازی از این عنوان، سالانه ۳ الی ۴ به‌روزرسانی مختلف برای The Sims 4 منتشر می‌شود اما به نظر می‌رسد که امسال شاهد اتفاقات جذاب و منحصر به فرد دیگری هستیم.

طی چند روز گذشته، مدیر شرکت الکترونیک آرتس، آقای آندر ویلسون (Andrew Wilson)، طی پیامی اعلام کرده که امسال قرار است بیش از ۲۰ به‌روزرسانی و بسته‌ی الحاقی متنوع و جذاب برای عنوان The Sims 4 منتشر می‌شود. دلیل این مقدار محتویات جدید و به‌روزرسانی‌های مختلف را می‌توان با افزایش ۳۵ درصدی کاربران The Sims 4 در سال گذشته توجیه کرد. پس منطقی به نظر می‌رسد که شاهد بهینه‌سازها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای این بازی باشیم.

بازی The Sims 4 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شایان ذکر است که طبق روال گذشته، ممکن است بعضی از این به‌روزرسانی‌ها ابتدا برای رایانه‌های شخصی منتشر شوند و حتی برخی از آن‌ها تنها برای این پلتفرم در دسترس قرار گیرند. پس همچنان باید منتظر ماند تا شرکت الکترونیک آرتس اطلاعات و جزئیات بیشتری را منتشر کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید