گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Gears 5

Gears 5

پلتفرم ها Xbox OnePC
-
12345678910(5 رای, میانگین آرا 7٫40 از 10 )
Loading...
تاریخ انتشار: 2019-09-10
(-)
سبک بازی: Third-Person Shooter
سازنده بازی: The Coalition
ناشر بازی: Microsoft Studios

Gears 5 بزر‌گ‌ترین بازی این سری خواهد بود

Gears 5 بزر‌گ‌ترین بازی این سری خواهد بود اخبار بازی

همان طور که می‌دانید در یک ماه گذشته، اطلاعات زیادی از بازی Gears 5 و بخش چندنفره‌ی آن منتشر شد. اخیرا، آقای رایان کلیون (Ryan Cleven)، کارگردان بخش چندنفره‌ی بازی از استودیوی کوالیشن (Coalition)، در گفتگو با وب‌سایت Game Informer، به این نکته اشاره کرد که Gears 5 بزرگترین بازی ساخته شده در این سری است.

تریلری اکشن از بازی Gears 5 منتشر شد

تریلری اکشن از بازی Gears 5 منتشر شد تریلر بازی ها

چیزی تا اولین تست و آزمایش بازی Gears 5 توسط کاربران و بازی‌بازان نمانده است و به تازگی، استودیوی بازی‌سازی کوالیشن (Coalition) یک تریلر خیره کننده و  مملو از صحنه‌های اکشن را در اختیار بازی‌بازان قرار داده است. یکی از حالت‌های بازی که تحت عنوان Arcade mode شناخته می‌شود نیز در این ویدئو به نمایش گذاشته شده است.

اطلاعات جدیدی از بخش چندنفره‌ی بازی Gears 5 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بخش چندنفره‌ی بازی Gears 5 منتشر شد اخبار بازی

استودیوی کوالیشن (Coalition) در هفته‌های اخیر اطلاعات زیادی از ساخته‌ی جدید خود یعنی Gears 5 را منتشر کرده است. علاوه بر ارائه‌ی توضیحات درباره‌ی دلیل حذف دخانیات از بازی و اعلام مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای این عنوان، تیم سازنده ویدئویی از بخش تمرینی را نیز با هواداران به اشتراک گذاشته‌اند. در کنار این موارد، امروز شاهد انتشار اطلاعاتی جدید ا…

تریلر جدید بازی Gears 5 حالت تمرینی را به نمایش می‌گذارد

تریلر جدید بازی Gears 5 حالت تمرینی را به نمایش می‌گذارد تریلر بازی ها

بازی Gears 5 قرار است شامل صحنه‌های انفجار و تیراندازی بسیاری به مانند نسخه‌های پیشین خود شود و بازی‌بازان برای این امر، نیاز به کسب اطلاعات درباره‌ی مکانیزم‌های گیم‌پلی این بازی و افزایش مهارت در آن خواهند داشت.

راد فرگوسن موضوع حذف استعمال دخانیات در بازی Gears 5 را شفاف‌سازی نمود

راد فرگوسن موضوع حذف استعمال دخانیات در بازی Gears 5 را شفاف‌سازی نمود اخبار بازی

راد فرگوسن (Rod Fergusson)، کارگردان بازی Gears 5، در صفحه‌ی اجتماعی خود دیدگاه شخصی خود نسبت به موضوع حذف استعمال دخانیات در بازی Gears 5 را به اشتراک گذاشته و موضوع را شفاف‌سازی نمود.

توسعه‌دهندگان بازی Gears 5 در نظر دارند استعمال دخانیات را از بازی حذف نمایند

توسعه‌دهندگان بازی Gears 5 در نظر دارند استعمال دخانیات را از بازی حذف نمایند اخبار بازی

استودیوی کوالیشن (Coalition) به علت همکاری با سازمان تازه تاسیس ضد دخانیات، قرار است سیگار کشیدن را از بازی Gears 5 حذف نموده و هیچ میان‌پرده‌ و یا صحنه‌ای را مبنی بر سیگار کشیدن در بازی قرار ندهد؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با وب‌سایت خبری گیمفا همراه باشید.

تریلر جدید Gears 5 یکی از نقشه‌های بخش چندنفره را نمایش می‌دهد

تریلر جدید Gears 5 یکی از نقشه‌های بخش چندنفره را نمایش می‌دهد تریلر بازی ها

در چند روز گذشته، استودیوی کوالیشن (The Coalition) و شرکت مایکروسافت چند تریلر مرتبط با بخش چندنفره‌ی بازی Gears 5 منتشر کردند. در حالی که تیم سازنده قرار است به زودی یک تست فنی از بازی را اجرا کند، به تازگی، تریلر جدیدی مربوط به یکی از نقشه‌های بازی در بخش چند نفره منتشر شده است که برای طرفداران این سری بسیار آشنا خواهد بود.

ویدئوی جدید منتشر شده از بخش چندنفره‌ی Gears 5، حالت Escalation را نشان می‌دهد

ویدئوی جدید منتشر شده از بخش چندنفره‌ی Gears 5، حالت Escalation را نشان می‌دهد تریلر بازی ها

Gears 5 یک بازی مورد انتظار است که طرفداران مجموعه‌ی Gears of War برای آن لحظه شماری می‌کنند. اگر اخبار پیرامون این عنوان را دنبال کرده باشید، حتماً می‌دانید که کوالیشن (Coalition) قصد دارد در ماه جاری به ارائه‌ی اطلاعات از بخش چندنفره بپردازد. این استودیو به تازگی ویدئوی جدید را منتشر کرده است که به تشریح حالت Escalation می‌پردازد.

مشخصات سیستم موردنیاز برای اجرای Gears 5 اعلام شد

مشخصات سیستم موردنیاز برای اجرای Gears 5 اعلام شد اخبار بازی

در تاریخ ۲۸ تیر ۹۸ (۱۹ جولای ۲۰۱۹ ) اولین نسخه‌ی آزمایشی بازی Gears 5 برای تست و یافتن ایرادات آن با نام Test Tech در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و حال استودیوی کوالیشن (Coalition) و شرکت مایکروسافت اطلاعاتی را در رابطه با سخت‌افزار موردنیاز این اثر برروی رایانه‌ی شخصی به اشتراک گذاشتند.

تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی Gears 5 مشخص شد

تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی Gears 5 مشخص شد اخبار بازی

یکی از بازی‌هایی که بسیاری از کاربران و بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی آن هستند، عنوان Gears 5 شناخته می‌شود که اخیرا استودیوی بازی‌سازی کوالیشن (Coalition)، زمانی که طرفداران می‌توانند برای اولین بار به تست و تجربه‌ی Gears 5 بپردازند و از نسخه‌ی آزمایشی آن لذت ببرند را مشخص کرده است.

رییس استودیوی کوالیشن از احتمال ساخت یک IP جدید در آینده می‌گوید

رییس استودیوی کوالیشن از احتمال ساخت یک IP جدید در آینده می‌گوید اخبار بازی

همان طور که می‌دانید پس از اینکه شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۱۴ امتیاز سری‌ Gears of War را از شرکت اپیک گیمز (Epic Games) خرید، آن‌ها وظیفه‌ی ساخت ادامه‌ی این سری مشهور را به استودیوی کوالیشن (The Coalition) محول کردند. این استودیو در سال ۲۰۱۶ نسخه‌ی چهارم این سری را منتشر کرد و در حال حاضر نیز مشغول توسعه‌ی نسخه‌ی پنجم است. اما سوالی که مطرح می‌شود …

اطلاعات جدیدی از بازی Gears 5 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی Gears 5 منتشر شد اخبار بازی

اگر بازی Gears of War 4 را تجربه کرده باشید، حتماً می‌دانید که استودیوی کوالیشن (Coalition) در اولین ساخته‌ی خود تصمیم گرفت تا خیلی از فرمول این مجموعه‌ دور نشود. این موضوع سبب شد تا انتقاد‌هایی به بازی وارد شوند. اما حالا با وجود Gears 5، تیم توسعه دهنده قصد دارد تا بیشتر از گذشته ریسک کند.

Gears 5 | اولین تریلر از گیم‌پلی بخش ساخت نقشه در حالت Escape منتشر شد

Gears 5 | اولین تریلر از گیم‌پلی بخش ساخت نقشه در حالت Escape منتشر شد اخبار بازی

متاسفانه در مراسم E3 امسال شاهد نمایش گیم‌پلی یکی از مورد انتظارترین عناوین انحصاری شرکت مایکرسافت یعنی Gears 5 نبودیم. با این حال، شرکت مایکروسافت اطلاعات جالبی از بخش چندنفره‌ی این بازی را در اختیار هواداران قرار داد. حالت Escape یکی از بخش‌های جدیدی بود که در جریان این مراسم معرفی شد. کمی پس از معرفی این بخش کوآپ سه‌نفره، تیم سازنده وجود قابلیت …

توضیحات کوالیشن در رابطه با لوت‌باکس‌ها و پرداخت درون برنامه‌ای Gears 5

توضیحات کوالیشن در رابطه با لوت‌باکس‌ها و پرداخت درون برنامه‌ای Gears 5 اخبار بازی

طی مصاحبه‌ی جدیدی که از اعضای استودیوی کوالیشن (Coalition) صورت گرفته است، این استودیو توضیحاتی در رابطه با لوت‌باکس‌ها و همچنین پرداخت درون برنامه‌ی آخرین اثر خود یعنی Gears 5 را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

بازی Gears 5 فاقد سیزن پس و بسته‌های Gear Pack خواهد بود

بازی Gears 5 فاقد سیزن پس و بسته‌های Gear Pack خواهد بود اخبار بازی

استودیوی کوالیشن (Coalition) به تازگی اطلاعات جدیدی را در مورد نحوه‌ی بدست آوردن «محتوا» (بسته‌های الحاقی، آیتم‌های تزئینی و Booster‌ها) در بازی Gears 5 به اشتراک گذاشته است.  به طور خلاصه، این بار دیگر خبری از سیزن پس و بسته‌های اتفاقی Gear Pack نخواهد بود. همچنین مشخص شده است که نقشه‌های مربوط به بسته‌های الحاقی نیز در بخش مچ‌میکینگ (Matchmaking)…

سارا کانر در کراس‌اور بازی Gears 5 حضور خواهد داشت

سارا کانر در کراس‌اور بازی Gears 5 حضور خواهد داشت اخبار بازی

در کنفرانس E3 2019، تریلری از بازی Gears 5 به نمایش در آمد و پس از آن که شخصیت ترمیناتور در آن مشاهده شد، حضور سارا کانر نیز در بازی به تایید رسید و گفته می‌شود که صداپیشگی این شخصیت را لیندا همیلتون (Linda Hamilton) برعهده دارد. برای مطالعه‌ی ادامه‌ی خبر با سایت گیمفا همراه باشید.

تریلر جدید بازی Gears 5 به معرفی شخصیت Fahz اختصاص دارد

تریلر جدید بازی Gears 5 به معرفی شخصیت Fahz اختصاص دارد تریلر بازی ها

Gears 5 شب ناامیدکننده‌ای را در کنفرانس E3 2019 پشت سر گذاشت و انتخاب مایکروسافت بود که این نتیجه را برای این بازی رقم زد. مایکروسافت به جای اینکه جزئیات بیشتری از بخش داستانی بازی Gears 5 را به اشتراک بگذارد، تنها به بخش چند نفره‌ی این بازی پرداخت. اما حال به تازگی تریلر جدیدی از بازی Gears 5 منتشر شده که ما را با یکی دیگر از شخصیت‌های داستانی این…

Gears 5 | ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی حالت Escape منتشر شد

Gears 5 | ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی حالت Escape منتشر شد تریلر بازی ها

اگر اخبار مربوط به کنفرانس E3 2019 مایکروسافت (Microsoft) را دنبال کرده باشید، حتماً می‌دانید که بازی Gears 5 دارای یک حالت جدید چندنفره با نام Escape است. با این‌که کوالیشن (Coalition) تنها به انتشار یک تریلر سینماتیک بسنده کرد، اما اصحاب رسانه موفق شده‌اند تا ویدئو‌هایی را از گیم‌پلی این بخش منتشر کنند.

E3 2019 | برخی از شخصیت‌های فیلم‌ Terminator در Gears 5 قابل بازی هستند

E3 2019 | برخی از شخصیت‌های فیلم‌ Terminator در Gears 5 قابل بازی هستند تریلر بازی ها

در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2019، از آخرین تریلر بازی Gears 5 رونمایی شد. در این تریلر نکته‌ی جالب و غافلگیرکننده‌ای به چشم می‌خورد. در صورت پیش خرید بازی، یک بسته به عنوان جایزه به شما تعلق می‌گیرد که می‌توان در نقش یکی از نابودگران سری فیلم‌های Terminator در Gears 5 بازی کرد. این پک در زمان انتشار بازی و برای کسانی که بازی را پیش‌خرید کر…

E3 2019 | تاریخ انتشار بازی Gears 5 مشخص شد + تریلر

E3 2019 | تاریخ انتشار بازی Gears 5 مشخص شد + تریلر تریلر بازی ها

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره در جریان کنفرانس شرکت ماکروسافت در رویداد E3 2019، تاریخ انتشار عنوان Gears 5 مشخص شد و تریلر هیجان‌انگیزی نیز از آن به نمایش درآمد.

تاریخ انتشار بازی Gears 5 مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Gears 5 مشخص شد اخبار بازی

کنفرانس مایکروسافت امشب آغاز خواهد شد اما اگر از بازی‌بازانی باشید که در محل برگزاری کنفرانس حضور دارد، حتما متوجه بنر بزرگی که در این مکان نصب است شده‌اید. این بنر بزرگ به بازی‌ Gears 5 اختصاص دارد و تاریخ انتشار آن را مشخص می‌کند.

پیش به سوی E3 2019 | انتظاراتمان از بازی Gears 5

پیش به سوی E3 2019 | انتظاراتمان از بازی Gears 5 Xbox One

در جدیدترین شماره از سلسله مقالات «پیش به سوی E3 2019»، نگاهی خواهیم داشت به انتظاراتمان از نمایش بازی Gears 5، ساخته‌ی جدید استودیوی کوالیشن (Coalition)، در رویداد بزرگ E3 2019. با گیمفا همراه باشید.

بازی Gears 5 برروی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد

بازی Gears 5 برروی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد اخبار بازی

شرکت مایکروسافت تایید کرده است که بازی Gears 5 برروی شبکه‌ی استیم عرضه خواهد شد.

حضور بازی Gears 5 در E3 2019 تایید شد

حضور بازی Gears 5 در E3 2019 تایید شد اخبار بازی

از قرار معلوم، بازی Gears 5 نمایش بزرگی در طی مراسم E3 سال ۲۰۱۹ خواهد داشت.

اطلاعات و جزئیات جدیدی از بازی Gears 5 منتشر شد

اطلاعات و جزئیات جدیدی از بازی Gears 5 منتشر شد اخبار بازی

معرفی بازی Gears 5 را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین سوپرایزهای E3 2018 برشمرد،؛ اتفاقی که بازی‌بازان کنسول اکس باکس وان را بسیار هیجان زده کرد. با وجود اینکه یک سال از معرفی این بازی می‌گذرد، هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نیست و جزئیات زیادی از این بازی به اشتراک گذاشته نشده است. حال به تازگی مایکروسافت اطلاعاتی را منتشر ساخته که به نظر می‌رسد به انتشار باز…

عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت