اولین تریلر فیلم Terrifier 3

علی محمدپناه
۲۳ آبان ۱۴۰۲ - 18:03
فیلم Terrifier 3

به تازگی اولین تریلر رسمی برای فیلم ترسناک Terrifier 3 منتشر شده، فیلمی که در هالووین سال آینده اکران خواهد شد.

اولین تریلر فیلم Terrifier 3 منتشر شده که در آن، شخصیت Art the Clown با بازی دیوید هاوارد تورتون به تصویر کشیده می‌شود، آن هم در محیطی که قبلا مخاطبان ندیده‌اند و حالا لذت تعطیلات توسط عطش این قاتل برای خون از بین رفته است.

فیلم «ترساننده ۳» قرار است حدود دو سال پس از اکران فیلم Terrifier 2 به روی پرده سینماها بیاید و این دنباله تازه در سال آینده میلادی در نزدیکی هالووین اکران خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده برای این اثر اسلشر را مشاهده یا دانلود کنید.

دومین فیلم این مجموعه به هنگام اکرانش در گیشه توانست به موفقیت نسبتا خوبی دست پیدا کند و همین نیز سبب شد تا ساخت فیلم سوم آن اجتناب‌ناپذیر باشد. در پایان اکران فیلم دوم نیز تیزری از فیلم سوم منتشر شده بود و حالا نیز تریلری تازه برای این اثر منتشر شده که نیم نگاهی از درون آن را به نمایش در می‌آورد.

فیلم «ترساننده ۳» قرار است در تاریخ ۲۵ دسامبر سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۴ آبان ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران شود.

JasonCharlie ChaplinIlya77Cambyses The Thirdcactus (GTA vi خداس)گیمرِ روان شناسPARASITE EVE 2One Of The Nineessi007هیولا (زنده باد هدَفِ والا 🥷)S Ghost of SpartameysambMasuod EnayatimarioNOTHING...محمد حسین کریمیشادمن 3.رحمان : فسیل پرست

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید