بازی‌های Iron Man و Blak Panther آغاز یک حرکت بزرگ برای مارول خواهند بود

رامتین فخرزاده
۱۰ مهر ۱۴۰۲ - 21:51

یک افشاگر شناخته شده ادعا کرد که کمپانی مارول (Marvel) می‌داند که به سطح موفقیتی که در صنعت بازی‌سازی به دنبال آن بوده، دست نیافته است.

مارول در سال‌های اخیر چندین تلاش بزرگ برای گسترش حضور خود در صنعت بازی‌سازی انجام داده است، اما سابقه آن‌ها چندان خوب نیست. در حالی که سری Spider-Man مارول که توسط اینسامنیاک (Insomniac) توسعه یافته، به وضوح بسیار موفق بوده و تا ماه مه سال گذشته بیش از ۳۳ میلیون نسخه فروخته است، عناوین بزرگ دیگری نیز وجود داشتند که چندان موفق نبودند، از جمله Marvel’s Avengers که مورد انتقاد منتقدان قرار گرفت و ناامیدکننده بود، تا بازی هایی مانند Marvel’s Midnight Suns و Marvel’s Guardians of the Galaxy، هر دو با وجود اینکه از سوی منتقدان و مخاطبان مورد ستایش واقع شدند، نتوانستند فروش خوبی داشته باشند.

جالب است که طبق گفته‌های CanWeGetSomeToast، یکی از افراد مطلع در زمینه کمیک بوک، این عدم ثبات چیزی است که مارول به شدت از آن آگاه است. این افشاگر در توییت اخیر خود ادعا کرده که زمزمه‌هایی از یک تغییر داخلی برای تمرکز بیشتر مارول روی بازی‌ها وجود داشته و قرار است دو عنوان اکشن-ماجراجویی تک‌نفره آتی EA که بر اساس Black Panther و Iron Man ساخته می‌شوند، آغاز چیزی بزرگ باشند.

البته، مارول چند عنوان تک‌نفره اکشن-ماجراجویی دیگر نیز دارد که تأیید شده در حال توسعه هستند. استودیوی اسکای دنس نیو مدیا (Skydance New Media)، که توسط امی هنینگ Amy) Hennig) سازنده Uncharted رهبری می‌شود، روی یک بازی با محوریت Black Panther و Captain America کار می‌کند؛ اینسامنیاک نیز هم‌اکنون در حال توسعه Marvel’s Wolverine است که طبق شایعات، هدف آن عرضه در پاییز ۲۰۲۴ است. اواخر ماه جاری یعنی ۲۰ اکتبر (۵ آبان) نیز، Marvel’s Spider-Man 2 برای PS5 عرضه خواهد شد.

milad sa77Niko_BladeDARKSIRENJoel MorganKratosPop_StarHamedBatman Arkham knightMehdi1984هادی صفائیmeysambImmortal Spartanفرشته‌ی نگهبان دربار راک‌استار گیمزRhaenyraMax22رحمان : فسیل پرستDark FantasyJavad.Starسبحانmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید