یکی از سازندگان Cyberpunk 2077 به شایعات مرتبط با حضور ایلان ماسک در این بازی خاتمه داد

سجاد عرفانی
۱ مهر ۱۴۰۲ - 11:39

مدتی پیش اخباری مبنی بر حضور ایلان ماسک (Elon Musk) در بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده بود که به نظر همگی تصادفی بیش نبوده است.

پس از فراز و نشیب‌های فراوان درباره‌ی حضور قطب اقتصادی دنیا یعنی ایلان ماسک در بازی Cyberpunk 2077، سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به این شایعه خاتمه داد و تایید کرد که ایلان ماسک به هیچ وجه در این بازی وجود ندارد.

از زمان عرضه‌ی بازی Cyberpunk 2077 تا کنون، بسیاری از پلیرها گمان می‌کردند که یکی از شخصیت‌های NPC بازی به طور یقین با الهام از ایلان ماسک ساخته شده است، این NPC به مدت کوتاهی در بازی ظاهر می‌شود اما همین برای اکثریت کافی بود تا باور کنند این NPC کاملا براساس شخصیت و ظاهر ایلان ماسک طراحی شده است. یکی دیگر از دلایل اصلی قدرت گرفتن این شایعات مرتبط با خود ایلان ماسک بود که مدتی پیش درخواست کرد تا شخصیت او را در این بازی قرار دهند.

بعد از این که این NPC از بازی حذف شد، یکی از طراحان ارشد مراحل بازی، Patrick K. Mills (پاتریک ک. میلز)، به طور رسمی تایید کرد که این شخصیت براساس ایلان ماسک طراحی نشده است و در ادامه گفت هیچ چیزی درباره این NPC از لحاظ ظاهری با ایلان ماسک تشابه ندارد.

این عکس منتشر شده از مقایسه چهره این دو شخص است که به طور یقین می‌توان گفت از لحاظ ظاهری هیچ تشابه‌ای با یکدیگر ندارند.

مدتی پیش نیز نمرات DLC این بازی با نام Cyberpunk 2077: Phantom Liberty منتشر شد که می‌توانید امتیازات آن را در اینجا مشاهده کنید.

milad saDARKSIRENبروسلیmeysambCharlie ChaplinعرفانHaj_HosseinPeterParkerPop_StarNiko_Bladeفرشته‌ی نگهبان دربار راک‌استار گیمز𝗔𝗿𝗶𝗮 𝗛𝗮𝗺𝗶𝗱𝗶𝗮𝗻Kratosv-alkaline.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید