کوانتیک دریم: Star Wars Eclipse هنوز در حال توسعه است

رامتین فخرزاده
۱ مهر ۱۴۰۲ - 11:37

معاون بازیابی کوانتیک دریم (Quantic Dream)، همچنین گفت که در Star Wars Eclipse، با مرگ شخصیت‌ها بازی به پایان نمی‌رسد و شاخه‌های داستانی زیادی وجود خواهند داشت.

فرنچایز Star Wars در طول سال‌ها با عناوینی مانند Star Wars Jedi: Survivor و LEGO Star Wars: The Skywalker Saga، چندین موفقیت بزرگ در صنعت گیم داشته است. با اینکه عناوین آینده مانند Star Wars Outlaws خوب به نظر می‌رسند، اما در مورد بازی‌هایی مانند Star Wars Eclipse سوالاتی وجود دارد.

بازی Star Wars Eclipse، اثر اکشن-ماجراجویی استودیوی کوانتیک دریم که سال ۲۰۲۱ در The Game Awards معرفی شد، طبق شایعات با مشکلاتی در توسعه مواجه شده، در حالی که توسعه‌دهندگان اصرار دارند که این بازی به تعویق نیفتاده است، اخیراً شایعه شده که این بازی در اواخر سال ۲۰۲۶ منتشر خواهد شد. اما دقیقا چه خبر است؟

لیزا پندسه (Lisa Pendse)، معاون بازاریابی کوانتیک دریم، در مصاحبه با IGN در نمایشگاه Tokyo Game Show 2023 تایید کرد که این بازی هنوز در حال ساخت است و فقط آماده نیست.

پندسه در ادامه خاطرنشان کرد:

بیشترین تمرکز ما پس از معرفی Star Wars Eclipse، اطمینان از این بود که این بازی اکشن-ماجراجویی، تمام عناصر مورد انتظار و مورد نظر شما را از یک بازی توسعه یافته توسط استودیوی کوانتیک دریم را داشته باشد، که روایت‌های شاخه‌ای و شخصیت‌های متعدد قابل بازی، بخشی از آن است. هیچ باختی در بازی وجود ندارد. هر کسی می تواند بمیرد، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و داستان افراد، تا زمانی که زنده باشند ادامه می‌یابد. در این بین، کاری که ما انجام داده‌ایم، افزایش بیشتر تخصص خود در زمینه گیم‌پلی است.

پندسه گفت که هنوز پنجره‌ای برای انتشار وجود ندارد، کار با نت‌ایز (NetEase) که چندی پیش استودیوی کوانتیک دریم را خرید، به این معنی است که هیچ تاریخ انتشاری به تیم تحمیل نمی‌شود. استودیوی ما همیشه بازی‌ها را زمانی که آماده هستند منتشر کرده است، و من فکر می‌کنم سطح بالای کیفیتی که هنگام خرید باز‌ی‌های کوانتیک دریم دریافت می‌کنید، گواهی بر ارزش این رویکرد باشد.

milad saDARKSIRENv-alkalinemeysambRonda𝗔𝗹𝗶𝟵𝟴𝟰رحمان : فسیل پرستAQUARIUSMax22محمدامین حیدریNiko_Bladeفرشته‌ی نگهبان دربار راک‌استار گیمزAlan WakeImmortal SpartanKratosمحمد صالح اسدی

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید