OneRepublic و Mishaal Tamer موسیقی Assassin’s Creed Mirage را منتشر کردند

علیرضا محمدی
۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - 22:55

همکاری هنرمندان بزرگ با استودیوهای بازی‌سازی برای ساخت آهنگ‌هایی با الهام از محبوب‌ترین بازی‌ها، در سال‌های اخیر روند رو به رشدی داشته است. این بار برای Assassin’s Creed Mirage.

Starfield ،League of Legends و Valorant از جمله عناوینی هستند که اخیراً به بازار عرضه شده و از این ترفند استفاده می‌کنند. پیش از انتشار Assassin’s Creed Mirage، فرانچایز نمادین یوبیسافت (Ubisoft) از طریق OneRepublic و Mishaal Tamer آوازه خود را به گوش می‌رساند.

آهنگ جدید OneRepublic با نام مناسب Mirage، امروز در کانال رسمی این گروه در یوتیوب به اشتراک گذاشته شد. Mishaal Tamer، هنرمند محبوب عربستانی نیز در این فیلم حضور دارد. این موزیک ویدیو شامل نماهایی از باسم، شخصیت اصلی Assassin’s Creed Mirage و همچنین نماهایی از بازسازی بغداد توسط یوبیسافت است.

Ryan Tedder، خواننده اصلی گروه OneRepublic، در مورد فرصت ساخت آهنگی برای Assassin’s Creed صحبت می‌کند:

اکثر مردم این را در مورد ما نمی‌دانند، اما من و گروهم گیمرهای قدیمی‌ای هستیم. من از همان ابتدا طرفدار بزرگ Assassin’s Creed بودم. پس از تورهای گسترده در خاورمیانه، می‌خواستم روح آن منطقه را به تصویر بکشم و مکان بازی را تا حد امکان به صورت صوتی منعکس کنم. نمی‌توانم منتظر بمانم تا طرفداران ما و طرفداران AC بشنوند که به چه چیزی رسیده‌ایم.

Mishaal Tamer نیز بیانیه‌ای در مورد همکاری با OneRepublic و ساخت آهنگی برای Assassin’s Creed Mirage ارائه کرده است:

حضور در یک آهنگ با قهرمانان موسیقی من، گروه OneRepublic که موسیقی متن بازی ویدیویی مورد علاقه من را اجرا می‌کند، رویایی بود که به حقیقت پیوسته است. مفتخرم که بخشی از این همکاری ویژه با OneRepublic و Assassin’s Creed هستم.

این تازه‌ترین گروهی است که آهنگی را با موضوع عرضه یک بازی ویدیویی جدید منتشر کرده است. ماه گذشته، گروه پرطرفدار Imagine Dragons برای جشن عرضه بازی Starfield، ترک Children of the Sky را منتشر کرد.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: Shacknews

milad saAlbert Weskerhalkercactus (GTA vi خداس)Haj_Hosseinگوست گیمفا (تیمارستانی شده بدلیل جی تی ای ۶)Phantomلئوناردو داوینچیAMIR WAZOWSKIGubarunobodyPeterParkerA0seyed0ANiko_Blademeysambata.expressDARKSIRENMuhammadAliPop_StarPorfosormore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید