گی‌یرمو دل تورو قرار بوده فیلمی از جنگ ستارگان بسازد

علی محمدپناه
۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - 18:02
گی‌یرمو دل تورو - جنگ ستارگان

گی‌یرمو دل تورو به تازگی آشکار کرده که او قبلا قرار بوده فیلمی از دنیای جنگ ستارگان را بسازد.

گی‌یرمو دل تورو از جمله فیلم‌سازان برجسته و درخشان در دنیای سینما به شمار می‌رود که به تازگی در شبکه‌های اجتماعی آشکار کرده که او قبلا به عنوان کارگردان برای فیلمی از جنگ ستارگان (Star Wars) انتخاب شده است. او قرار بوده تا فیلمی بر محوریت شخصیت جابا د هات را برای کمپانی دیزنی بسازد.

در سال ۲۰۱۵ میلادی، گی‎‌یرمو دل تورو فاصله چندانی با امضای این قرارداد همکاری نداشته بود و قصد داشت تا این فیلم سینمایی از دنیای جنگ ستارگان را به سبک فیلم پدرخوانده (The Godfather) بسازد و داستان آن بر محوریت به قدرت رسیدن شخصیت جابا د هات به روش‌های غیر متعارف باشد.

به واقعیت پیوستن ساخت این اثر سینمایی بسیار نزدیک بود و حتی نویسنده‌ای نیز برای نگارش این ایده گی‌یرمو دل تورو به خدمت گرفته شده بود. دیوید اس گویر که برای نگارش فیلم‌نامه فیلم بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت (Batman v Superman: Dawn of Justice) و فیلم ترمیناتور: سرنوشت تاریک (Terminator: Dark Fate) شناخته می‌شود، مسئول نگارش این فیلم‌نامه بود.

با این حال، کمپانی لوکاس‌فیلم در نهایت تصمیم گرفت تا این پروژه را نسازد و به سراغ ساخت نسخه‌های فرعی دیگری همچون فیلم روگ وان (Rogue One) و سولو (Solo) برود.

منبع: کولایدر

Master bandicootDARKSIRENDanialRanjbarzadehمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)meysambCYRUSPop_Starرحمان : فسیل پرستmrامیر حسین.Niko_Bladeهیولا (زنده باد هدَفِ والا 🥷)

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید