بازی The Division 3 توسط یوبیسافت معرفی شد

علیرضا محمدی
۳۰ شهریور ۱۴۰۲ - 20:34

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) اعلام کرده که عنوان The Division 3 در مراحل اولیه ساخت قرار دارد و توسط استودیوی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) در حال توسعه است.

این ناشر فرانسوی اعلام کرده جولیان گریتی (Julian Gerighty)، که در حال حاضر به عنوان کارگردان خلاق Star Wars Outlaws فعالیت می‌کند، به عنوان تهیه‌کننده اجرایی مجموعه The Division منصوب شده است.

به عنوان بخشی از این اعلامیه، تایید شد که The Division 3 یکی از پروژه‌هایی است که گریتی بر آن نظارت خواهد کرد و استودیوی مسیو اینترتینمنت مانند دو بازی قبلی، پیشرو در توسعه آن خواهد بود.

در بیانیه یوبیسافت آمده است:

جولیان گریتی به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی، بر تمامی بازی‌ها و محصولات The Division، از جمله Tom Clancy’s The Division 3، به رهبری مسیو اینترتینمنت که به‌طور فعال در حال ساخت تیمی برای بازی است، نظارت خواهد کرد. جولیان در نقش جدید خود، بسیاری از عناصر تولیدی و وابسته به هم برند The Division را در جهتی واحد سوق خواهد داد.

این شامل نظارت بر ساخت، عملیات و دید خلاقانه همراه با تیم‌های توسعه در سراسر جهان است که هم‌اکنون در حال ساخت عناوین Tom Clancy’s The Division Resurgence ،Tom Clancy’s The Division Heartland و Tom Clancy’s The Division 2 هستند.

به گفته یوبیسافت، گریتی تا زمان تکمیل شدن بازی به کار بر روی Star Wars Outlaws ادامه خواهد داد. یوبیسافت:

جولیان کاملاً متعهد است تا Star Wars Outlaws را هم برای تیم سازنده و هم برای طرفداران موفقیت‌آمیز کند. او تا زمان انتشار در پروژه باقی خواهد ماند تا مطمئن شود که بازی با دیدگاه خلاقانه مورد نظر مطابقت دارد و تجربه‌ای عالی را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

گریتی نیز در بیانیه‌ای گفت:

فقط چند بازی وجود دارد که می‌توانم صادقانه بگویم اولین باری که آن‌ها را دیدم من را به وجد آوردند و Tom Clancy’s The Division یکی از آن‌هاست. من هم مثل خیلی‌های دیگر که بخشی از جامعه بازیکنان فداکار ما هستند، بلافاصله جذب بازی شدم.

این یک امتیاز و افتخار برای من است که بتوانم به ساختن تجربیات باورنکردنی و فراموش نشدنی در این دنیای شگفت‌انگیز به همراه بااستعدادترین تیم‌های سراسر جهان ادامه دهم و نمی‌توانم منتظر اتفاقات بعدی باشم.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: VGC

milad saMojiButcher of blaviken7Haj_HosseinA0seyed0APc Gamer (سهام دار سونی و ماکروسافت ترکیبی)DARKSIRENmeysambHELLO.BROTHERهادی صفائیRondaHannaHحصینکاکاسنگی𝗔𝗿𝗶𝗮 𝗛𝗮𝗺𝗶𝗱𝗶𝗮𝗻Niko_Bladeفرشته‌ی نگهبان دربار راک‌استار گیمزThe Red DevilDADDY PARTiSANmrmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید