اجرای نامطلوب Mortal Kombat 1 روی نینتندو سوییچ

نوید رزاقی
۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - 08:38

به نظر می‌رسد عملکرد اجرایی غیرقابل‌قبول Mortal Kombat 1 درکنار برچسب قیمت ۷۰ دلاری آن روی کنسول نینتندو سوییچ، دارندگان این دستگاه را حسابی به ستوه آورده است.

هنوز چیزی از عرضه عنوان جدید سری Mortal Kombat نگذشته، اما از همین حالا اعتراض دارندگان نینتندو سوییچ به تصمیمات سازندگان بازی در رابطه با این کنسول، شدت گرفته است. هرچند نمی‌توان این افراد را مقصر دانست؛ چراکه بنا به گزارشات مختلف، عملکرد اجرایی Mortal Kombat 1 روی کنسول نینتندو سوییچ به هیچ وجه تعریفی ندارد. سطح جزئیات بصری تفاوت فاحشی نسبت به سایر نسخه‌های بازی داشته و قیمت ۷۰ دلاری بازی روی این کنسول، چیزی را بهتر نمی‌کند.

جدا از ضعف جزئیات بصری بازی روی نینتندو سوییچ، Mortal Kombat 1 از مشکلات دیگری اعم از باگ‌های مخرب و نرخ فریم ناپایدار روی این کنسول رنج می‌برد. برای مثال، گزارشات متعددی از «گیر کردن لباس و موی شخصیت‌های بازی در بخشی از صحنه مبارزه» منتشر شده است؛ تاخیر قابل‌توجهی هنگام تلاش برای مکث در حین مبارزه وجود دارد و تأخیر زیاد هنگام جابجایی در منوی انتخاب کاراکتر، باعث می‌شود که اغلب چند ثانیه طول بکشد تا بتوان بین کاراکترها جابجا شد.

یوتیوبر RGT 85 گزارش می‌دهد که نسخه نینتندو سوییچ Mortal Kombat 1 دچار مشکلات v-sync، عدم همگام‌سازی صدا و کاهش نرخ فریم در طول سکانس‌های مربوط به مبارزان Kameo بوده و در عین حال، مقایسه‌های گرافیکی بین نسخه نینتندو سوییچ و سایر نسخه‌های بازی، اختلافات خیره‌کننده‌ای را نشان می‌دهد؛ به‌ویژه از نظر رندر مدل شخصیت‌ها و سایر جزئیات بصری.

اگرچه چنین مسائلی با توجه به توانایی‌های سخت‌افزاری محدود کنسول هیبریدی نینتندو، تا حدودی قابل‌انتظار هستند. اما با توجه به اینکه برنامه‌ای برای عرضه بازی روی کنسول‌های قویتر از جمله پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان وجود ندارد، حتی وجود نسخه نینتندو سوییچ Mortal Kombat 1 تا حدودی تعجب‌آور است.

در همین حال، مسئله دیگری اوضاع را بدتر کرده و آن چیزی جز برچسب قیمت ۷۰ دلاری Mortal Kombat 1 روی نینتندو سوییچ نیست. مسلماً محتوای دریافتی از بازی با توجه به تفاوت کیفی آن روی کنسول‌های مختلف، چیز مشابهی نیست و در نتیجه، قیمت یکسان این نسخه و سایر نسخه‌های بازی، توجیه منطقی و مشخصی ندارد.


نظر شما چیست؟ آیا شما هم با چنین مشکلاتی در تجربه خودتان روی نینتندو سوییچ روبه‌رو شده‌اید؟

Haj_HosseinMoojyAMIR WAZOWSKIMR.NULL(سابقThe great mighty poo)hero's sahdeKhafixoyapUNCLE ARTHURSherlockGubaruStarfieldVisible gamer man❤ NieR LoveR🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉عموی Jack MarstonKratosmrمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)Royalknightاپوزوسیون گیمفاmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید