پوستر یکی از شخصیت‌های جدید John Wick: Chapter 4 منتشر شد

۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰

در تازه‌ترین پوستر منتشر شده از John Wick: Chapter 4 شاهد حضور رینا ساوایاما در قامت شخصیتی به نام آکیرا هستیم.

تنها یک هفته تا اکران فیلم اکشن و مورد انتظار John Wick: Chapter 4 (جان ویک: بخش چهارم) باقی مانده است. دنباله‌ای خونین و جذاب که کیانو ریوز در قامت جان ویک قصد دارد تا به طرز دیوانه‌واری طرفدارانش را به وجد آورده و صحنه‌های جذاب و هیجان‌انگیز را برای آن‌ها به ارمغان بیاورد.

با وجود این که در چهارمین فیلم از مجموعه جان ویک شاهد حضور ده‌ها شخصیت مختلف خواهیم بود اما یکی شخصیت‌های جدیدی که تاکنون شاهد وی نبوده‌ایم و نقشی مهمی در این اثر خواهد داشت، آکیرا نام دارد که خواننده، ترانه‌سرا، مدل و بازیگر جذاب و محبوب ژاپنی یعنی رینا ساوایاما ایفای نقش آن را بر عهده داشته است.

او دختر شیمازو کوجی، یکی از دوستان قدیمی جان ویک می‌باشد که هیرویوکی سانادا ایفای نقش آن را بر عهده دارد. شخصیتی که به نظر می‌رسد در جبهه جان ویک قرار داشته و زمانی که تمام دوستان و همکارانش قصد جان وی را دارند، شیمازو و دخترش می‌توانند کمک‌های شایانی را برای وی تدارک ببینند.

در ادامه می‌توانید به مشاهده پوستر شخصیت آکیرا بپردازید.

چهارمین فیلم از فرنچایز سینمایی جان ویک که توسط چاد استاهلسکی کارگردانی شده است، از بازیگران مطرح و شناخته شده‌ای همچون ایان مک‌شین، لارنس فیشبرن، لنس ردیک و دانی ین بهره می‌برد.

فیلم John Wick: Chapter 4 در تاریخ ۲۴ مارس (۴ فروردین ۱۴۰۲) بر پرده سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر

DARKSIRENStar Lordهیچmitia Karamazovmeysambامیر حسینred-eyed Banished Knight

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید