فن آرت هفته | بازیگران جوان لیگ عدالت دی‌سی

۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۱
فن آرت هفته | بازیگران جوان لیگ عدالت دی‌سی

در فن آرت های تازه منتشر شده بازیگران جوانی در نقش‌های اعضای لیگ عدالت دنیای سینمایی دی‌سی متصور شده‌اند.

در ادامه مطالب فن آرت این هفته، شخصیت‌های مختلف اعضای لیگ عدالت دی‌سی با حضور بازیگرانی جوان متصور شده‌اند و همین نیز باعث خلق تصاویری جذاب و تماشایی شده است.

جیمز گان و پیتر سفران از زمان برعهده گرفتن استودیو دی‌سی سعی در جوان‌سازی بازیگران این دنیای سینمایی مشترک داشتند و با وجود اینکه هنوز بازیگر جدیدی به این فرنچایز نپیوسته اما توسعه پروژه‌های فاز اول دنیای سینمایی دی‌سی همگی با حضور شخصیت‌های جوانی همچون بتمن و سوپرمنی جوان خواهد بود.

یکی از همین پروژه‌ها نیز فیلم سوپرمن: میراث (Superman: Legacy) نام دارد که برای اکران در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده و با حضور بازیگری جوان خواهد بود که فعلا مشخص نشده است. همین نیز سوژه‌ای به هنرمندان داده تا بازیگران مختلف را در نقش اعضای لیگ عدالت دی‌سی متصور شوند.

در اولین فن آرت این هفته نیز ولفگانگ نوگراتز در نقش سوپرمن دنیای سینمایی به تصویر کشیده شده است. علاوه بر او نیز آلدن ارنرایک در نقش گرین لنترن هال جردن، جورج مک‌کی در نقش فلش،‌ ستاره سریال وایکینگ‌ها (Vikings) الکساندر لودویگ در نقش آکوامن و جنسن اکلس در نقش بتمن دیده می‌شوند.

جیمز گان و پیتر سفران ۱۰ پروژه ابتدایی فاز اول دنیای سینمایی دی‌سی را اعلام کردند اما فیلمی حول محور گروه لیگ عدالت در میان آن‌ها به چشم نمی‌خورد. با این حال، با توجه به گفته‌های جیمز گان، هنوز آن‌ها تعدادی از پروژه‌های فاز اول را دقیقا مشخص و اعلام نکرده‌اند.

بدون شک، با شکل‌گیری داستان دنیای سینمایی دی‎‌سی حول محور شخصیت‌های جوان لیگ عدالت، بیننده‌ها و طرفداران در آینده‌ای نه چندان خیلی دور شاهد فیلمی اختصاصی پیرامون این گروه خواهند بود.

منبع: اسکرین رنت

Star Lordred-eyed Banished KnightThe.Last.DragonDARKSIRENAlirezavafadarامیر حسینMasterهیچیوهانFianal seyedامیرKRATOS THE GREATBatman Arkham knightArtin_GamearmeysambA.Marston

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید