تریلر گیم‌پلی Diablo 4 به نمایش یک قلعه و دشمنان جدید می‌پردازد

۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۵

در رویداد زنده‌ی اخیر Diablo 4، تریلر جدیدی از گیم‌پلی این بازی منتشر شد که در آن شاهد یک Stronghold به نام Hope’s Light و دشمنان جدید نژاد Drowned هستیم.

شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) اولین رویداد زنده‌ی Developer Update را برای بازی Diablo 4 برگزار کرد تا در آن جزئیاتی مربوط به آنچه بازیکنان می‌توانند از نسخه بتای عمومی این عنوان در ماه مارس انتظار داشته باشند را منتشر کند. در ادامه بلیزارد، یک تریلر جدید از گیم‌پلی بازی Diablo 4 را نمایش داد که مربوط به یک Stronghold به نام Hope’s Light در شمال منطقه‌ی Scosglen می‌شود.

به گفته‌ی سازندگان، Stronghold یا قلعه‌ها در هر یک از پنج منطقه‌ی Sanctuary وجود دارند و هر کدام داستان‌ها، باس‌ها، اهداف گیم‌پلی و جوایز منحصر به‌ فرد خود را خواهند داشت. زمانی که این قلعه‌ها توسط بازیکنان فتح شوند، تبدیل به یک منطقه‌ی آزاد و عمومی خواهند شد که همه می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند. در تریلر جدید بازی Diablo 4 می‌توانیم قلعه‌ی Hope’s Light را ببینیم که در واقع یک فانوس دریایی خاموش است.

از آنجایی که این قلعه در نزدیکی یک شهر بندرگاهی بنا شده است، بازیکنان باید برای کاوش به سمت Hope’s Light حرکت کنند و در این مسیر با دشمنانی به نام Drowned روبرو خواهند شد. دشمنان Drowned در واقع نژاد جدیدی از هیولاها به شمار می‌آیند که در گذشته در اعماق اقیانوس غرق شده‌اند و حال برای به دست آوردن هدفی ناشناخته، از آب بیرون می‌آیند. در صورتی که بازیکنان بتوانند یک قلعه را فتح کنند، می‌توانند شهرت و لوت خوبی به دست آورند. هرچه بازیکنان شهرت بیشتری داشته باشند، می‌توانند انواع معجون‌ها، مهارت‌ها یا امتیازهای Paragon برای دست‌یابی به نقاط عطف گیم‌پلی را پاداش بگیرند.

تماشای ویدیو در یوتیوب

بازی Diablo 4 قرار است در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ (۶ ژوئن ۲۰۲۳) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود. نسخه بتای عمومی این بازی برای کسانی که دسترسی زودهنگام به بازی دارند از تاریخ ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ (۱۷ مارس ۲۰۲۳) و برای سایر بازیکنان از روز ۴ فروردین ۱۴۰۲ (۲۴ مارس ۲۰۲۳) به مدت چهار روز در دسترس قرار خواهد گرفت.

JavadmboxLonesome guyMR.TROLLArnaldکچل در زمستانامیر حسینموز سخنگوهادی صفاییAnubysmeysambamir_hasanpoorFernandoSelinPorfosor🤘Mohsenj74

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید