آیا به‌زودی از بازی GTA 6 رونمایی خواهد شد؟

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۶

شایعات و گمانه‌زنی‌های جدید به احتمال رونمایی از عنوان مورد انتظار GTA 6 در طی هفته‌های آتی اشاره دارند.

در صنعت بازی به طور روزانه شایعات و گمانه‌زنی‌های مختلفی در خصوص عناوین بزرگ مطرح و منتشر می‌شوند. شکی نیست که GTA 6 یکی از مورد انتظارترین عناوینی است که طرفداران از مدت‌ها قبل منتظر معرفی آن هستند. این بازی که مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کند، در اواخر تابستان گذشته اطلاعات گسترده‌ای از آن در فضای مجازی لو رفت. با این حال، اخیراً گمانه‌زنی‌هایی در خصوص معرفی قریب‌الوقوع این عنوان مطرح شده است.

برخی از طرفداران فرنچایز GTA این موضوع را مطرح کرده‌اند که راکستار گیمز (Rockstar Games) یک حساب کاربری جدید را در رسانه‌های اجتماعی ایجاد کرده است. به طور خاص، به نظر می‌رسد که این حساب کاربری در کانال YouTube China ایجاد شده و از طرف دیگر، حساب رسمی پلی استیشن سونی نیز این کانال را فالو کرده است. حال برخی از طرفداران ادعا کرده‌اند این امر می‌تواند نشانه‌ای بر آمادگی راکستار برای معرفی GTA 6 باشد و احتمال دارد تیم سازنده در مرحله بعدی یک نمایش را در این مورد ارائه دهد.

از سوی دیگر، در بخشی از گزارش اخیر سایت Dexerto اشاره شده است که کمپانی تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) در تاریخ ۶ فوریه (۱۷ بهمن) گزارش مالی جدید خود را ارائه خواهد کرد. هر چند احتمال معرفی رسمی بازی GTA 6 در طی این گزارش مالی کمی بعید به نظر می‌رسد. با این حال، پیش از این شاهد شایعاتی در مورد این اثر و زمان دقیق معرفی آن توسط توسعه‌دهندگان بوده‌ایم.

با این وجود، باید منتظر اعلامیه رسمی تیک-تو باشیم. در این بین، احتمالاً شایعات و گمانه‌زنی‌های بیشتری در مورد GTA 6 وجود دارد. با ایجاد حساب جدید در رسانه‌های اجتماعی توسط راکستار در یوتیوب، احتمالاً طرفداران بیشتری این شایعات را زیر نظر دارند و اکانت‌های رسمی راکستار را برای نشانه‌های احتمالی از معرفی بازی بررسی می‌کنند. پیش‌تر تام هندرسون (Tom Henderson)، منبع داخلی شناخته شده صنعت بازی، در گزارشی اشاره کرد که معرفی بازی GTA 6 بسیار ویژه و هیجان‌انگیز خواهد بود.

نظر شما در این خصوص چیست؟

خستهDdddd77Godfather4224امیرClassifiedParhamBARLOG HAS NO LIMITSMehran.BaanimalsDARKSIRENiSiavashگیمر غمگینRedDevilsHunterred-eyed Banished KnightErfanموز سخنگوهادی صفاییKHEDER_Pro_GamerRezamore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید