باتری کنترلر DualSense Edge عمر کم‌تری نسبت به نسخه‌ی معمولی دارد

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۹

درحالی که کنترلر DualSense Edge در بسیاری از زمینه‌ها عملکرد بهتری نسبت به نسخه‌ی استاندارد خود دارد اما در زمینه‌ی باتری و نگهداری انرژی، ضعیف‌تر عمل می‌کند.

تابستان سال گذشته و در جریان گیمزکام ۲۰۲۲ بود که سونی از کنترلر حرفه‌ای جدید کنسول پلی‌اسیتشن ۵ تحت عنوان DualSense Edge رونمایی کرد. درحالی که این کنترلر نسبت به Dualsense معمولی شامل پیشرفت‌های قابل‌توجهی همچون آنالوگ‌های قابل تعویض و دکمه‌های پشتی ارتقاءیافته می‌شود اما از عمر باتری کم‌تری نسبت به عضو قدیمی‌تر خانواده بهره می‌برد.

به‌تازگی و طی ویدئویی که یک تعمیرکار استرالیایی در آن به پیاده‌سازی کامل قطعات DualSense Edge می‌پردازد، شاهد استفاده‌ی باتری ۱۰۵۰ میلی آمپری درون این کنترلر هستیم و این درحالی است که نسخه‌ی معمولی DualSense که همراه با پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شود از ظرفیت ۱۵۶۰ میلی آمپری بهره می‌برد. با این حساب کنترلر حرفه‌ای جدید سونی، در زمینه‌ی باتری و ظرفیت انرژی فقط کمی از DualShock 4 با گنجایش ۱۰۰۰ میلی‌ آمپر، عملکرد بهتری ارائه می‌کند.

البته شرکت سونی پیش‌تر به این عقب‌گرد اعتراف و دلیل آن را “حفظ طراحی آرگونومیک DualSense در عین ارائه‌ی ویژگی‌های جدید” اعلام کرده و هدف طراحان را “رسیدن به تعادل خوب میان ویژگی‌های پیشرفته و سرعت‌عمل مناسب بی‌سیم” بیان داشته بود.

کنترلر DualSense Edge هم‌اکنون با قیمت ۱۹۹ دلار قابل‌تهیه و در دسترس خریداران قرار دارد. در صورت تمایل، می‌توانید ویژگی‌های جدید این کنترلر را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

منبع: VideoGamesChronicle

Master?riddler؟DARKSIRENEren YeagerUNCLE ARTURThe.Last.DragonhalkerKratosAli_pxnobodyBrainiacکاکاسنگیmeysambAli.warNathan Millermatinesf...Eternal...ParhamNima ShamsAminPS&PCmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید