سطح کاربر حرفه‌ای به سایت گیمفا اضافه خواهد شد

محمد حسین کریمی
۶ بهمن ۱۴۰۱ - 17:47

سطح کاربر حرفه‌ای به سایت گیمفا اضافه خواهد شد که به این دسته از کاربران اجازه می‌دهد تا بدون منتظر ماندن برای تایید، نظر خود را ثبت کنند.

مدتی طولانی می‌شود که کاربران برای ثبت نظرات خود می‌بایست منتظر پروسۀ تایید از سمت ناظران می‌بودند، اما به‌زودی برخی از کاربران سطح «حرفه‌ای» را دریافت خواهند کرد و نظراتشان بدون آن که در صف انتظار قرار بگیرد، ثبت خواهد شد.

برای قرارگیری در سطح حرفه‌ای، اولاً باید یک سال از عضویت شما گذشته باشد و دوماً بیش از ۱,۰۰۰ دیدگاه را ثبت کرده باشید. سیستم سطح‌بندی کاربران در دست انجام است و به‌زودی اعمال خواهد شد تا کاربران دسترسی سریع‌تر و تجربۀ بهتری را از گیمفا داشته باشند.

پیشنهادات خود در مورد این سیستم جدید را به ما به اشتراک بگذارید. ترجیح می‌دهید چه قابلیت‌های دیگری را در اختیار داشته باشید؟

جان قماربازاقای گربه (در شوک عظمت اسپایدرمن)کوروشX (محمد حسن کرمی) سردبیر مناطق محرومSpiderman𝗔𝗿𝗶𝗮 𝗛𝗮𝗺𝗶𝗱𝗶𝗮𝗻پین هد‌‌‌‌‌‌WalleR Man (خوشحالم بخاطر GTA VI)NorbertMalenia Blade of MiquellaAAACEحضرت اشرف(مستقل)𝒜𝓂𝒾𝓇𝒵𝒶𝓇ℯ𝒾SUPERMANArcix™ツ`aliCaptain VankokMincraftꪖꪜꫀꪀᧁꫀ尺 ᣗᐡᣕᣕᕝᣗmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید