شایعه: بازی Elden Ring یک بستۀ الحاقی بزرگ دریافت خواهد کرد

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۴

با توجه به گزارشات فراوانی که حول انتشار بستۀ الحاقی Elden Ring وجود دارد، این موضوع تقریباً به یک امر غیرقابل‌انکار تبدیل شده است.

عنوان Elden Ring بی‌شک از جهات بسیاری بزرگترین بازی سال ۲۰۲۲ محسوب می‌شود و با کارنامۀ درخشانی که فرام‌سافتور (FromSoftware) در ساخت گسترش‌دهنده‌ها دارد، طرفداران مشتاقانه منتظر تأیید یک بستۀ الحاقی برای این اثر خارق‌العاده هستند.

تنها خبر رسمی‌ای که از این قضیه منتشر شده مربوط به صحبت‌های هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، کارگردان بازی Elden Ring، است که اخیراً گفته بود این تیم هنوز برنامه‌هایی برای این بازی دارد.

هرچند، اکنون گفت‌وگوی فاش‌شدۀ بین یکی از کاربران دیسکورد و دیتاماینری به نام لنس مک‌دونالد (Lance McDonald)، که او را به خاطر نمایش محتوای حذف‌شدۀ بازی‌های سری Souls و همچنین Elden Ring می‌شناسند، اشاره دارد که یک بستۀ الحاقی بزرگ در راه است.

زمانی که آقای مک‌دونالد به انتشار «یک بستۀ الحاقی بزرگ» اشاره می‌کند، یکی از کاربران دیسکورد از او می‌پرسد که آیا شاهد «یک محیط جدید کامل» خواهیم بود و آقای مک‌دونالد پاسخ می‌دهد:

خیلی چیزها دربارۀ مواردی که اضافه خواهند شد، می‌دانم، اما اطلاعی از سازوکارهای جدید گیم‌پلی ندارم. بله، خیلی بزرگ خواهد بود.

با توجه به صحبت‌های آقای مک‌دونالد، به نظر می‌رسد که شاهد یک ناحیۀ جدید در Elden Ring خواهیم بود. اما این‌که در کدام بخش سرزمین میانه (The Land Between) قرار می‌گیرد، تا زمان اعلامیۀ رسمی مشخص نخواهد شد.

اگر هم قرار است که شاهد یک سرزمین کاملاً جدید باشیم، فرام سافتور تنها کافی است طراحی نقشه را طوری تغییر دهد که با کنار رفتن چند ابر در آسمان، محدودۀ جدید نمایش داده شود.

نظر شما دربارۀ انتشار بستۀ الحاقی برای Elden Ring چیست؟

77Ahmad_TRGERALTAAS(بازگشته است)RawO2SoulBlack SwordsmanAnubysUNCLE ARTUREspressoمحمدامین حیدریred-eyed Banished KnightDarksidersParhamVahidvhAMFisGONEA,,shiSiavashmeysambmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید