شایعه: LEGO Batman 4 در دست توسعه است

5 بهمن 1401 - 15:40

گزارشی جدید مدعی شده که استودیوی TT Games تا کنون چندین بازی LEGO از جمله LEGO Disney را کنسل کرده و تمرکز کنونی این استودیو روی LEGO Batman 4 و بسته الحاقی برای Star Wars است.

حدود دو دهه‌ای می‌شود که استودیوی TT Games با سرعت غیر قابل باوری مشغول توسعه و انتشار بازی‌های LEGO بوده است. با این حال به نظر می‌رسد که اخیرا این استودیو با مشکلاتی دست و پنجه نرم کرده است. پس از گزارشات متعدد از روند توسعه‌ی طولانی و پر از مشکل بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga، به نظر می‌رسد که بازی‌های آینده‌ی TT Games هم با مشکلاتی روبه‌رو هستند.

در واقع آقای استفن شارپلس (Stepehen Sharples) که 14 سال را در استودیوی TT Games در نقش‌های مختلف از جمله کارگردان بازی سپری کرده بود، به تازگی در توئیتر خود به این مسئله اشاره کرده که این استودیو احتمالا چندین بازی LEGO را لغو کرده است. شارپلس در توئیتی که حالا حذف شده گفت که اطلاعات پشت صحنه از TT Games در حال لو رفتن هستند. وقتی یک طرفدار از او پرسید که منظورش دقیقا چیست، شارپلس به نظری در یک مقاله‌ی Fanbyte اشاره کرد.

نظر مذکور مدعی شده که TT Games در سه سال گذشته چهار بازی LEGO را لغو کرده است. یکی از این بازی‌ها ظاهرا LEGO Disney نام دارد. دلیل لغو شدن این بازی این بوده که ایده‌های مورد نظر TT Games با این بازی پیش از این در Disney Dreamlight Valley اجرا شده بودند. این طور که به نظر می‌رسد TT Games در حال حاضر مشغول توسعه‌ی بسته الحاقی The Mandalorian برای LEGO Star Wars: The Skywalker Saga و LEGO Batman 4 است.

گزارشات قبلی حاکی از این بودند که شرکت LEGO دوست دارد تا از قرارداد انحصاری با TT Games و WB Games خارج شود و ظاهرا چند بازی AAA از LEGO با همکاری 2K در دست توسعه هستند. یکی از این بازی‌ها یک بازی فوتبال است که توسط استودیوی Sumo Digital توسعه یافته است.

DARKSIRENArtin_GamearmeysambParham_ShREZAGAMERUNCLE ARTURکاربر مبتدیزمین 52masoud pc gamerSaladin_The_Wiseامیرامیر حسینEzio Auditore da Firenze

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید