قسمت دوم سریال The Last Of Us یک ایستر اگ از بازی آنچارتد دارد

4 بهمن 1401 - 14:02
قسمت دوم سریال The Last Of Us

به تازگی قسمت دوم سریال The Last Of Us منتشر شده که در آن، یک ایستر اگ از بازی آنچارتد به چشم می‌خورد.

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last Of Us) بر اساس بازی‌هایی به همین نام از کمپانی ناتی داگ ساخته شده و به تازگی نیز دومین قسمت از فصل اول آن پخش شده است که در آن، بیننده‌ها یک ایستر اگ از بازی آنچارتد مشاهده کردند.

بازی‌های «آنچارتد» نیز همانند بازی‌های «لست آف آس» محصول ناتی داگ به شمار می‌رود و حالا بیننده‌های تیزبین در قسمت دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» شی‌ای را مشاهده کردند که به بازی «آنچارتد ۴» اشاره دارد.

«هشدار اسپویل» در قسمت دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» تس سعی دارد تا با روشن کردن فندک آتشی را به راه بیاندازد. با نگاهی از نزدیک به این فندک که توسط خود کمپانی ناتی داگ در اینستاگرام منتشر شده، می‌توان مشاهده کرد که این فندک بر اساس فندک سم دریک از بازی Uncharted 4: A Thief’s End ساخته شده است.

علاوه بر این، در فیلم سینمایی «آنچارتد» با بازی تام هالند نیز این فندک دیده شده بود. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از این فندک را مشاهده کنید. سومین قسمت از سریال «آخرین بازمانده از ما» در روز دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ پخش می‌شود.

فندک سم دریک در بازی آنچارتد

منبع: کولایدر

Bobysad58DARKSIRENthorfinnanimalsjokermeysambTin TinUNCLE ARTURKillzoneAli_pxA,,shEllieThe.Last.DragonEllie MillerCirilla RiannonKratosニマ・シャムス氏Kratosred-eyed Banished KnightKinorasasamore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید