سری LittleBigPlanet به تلفن‌های همراه خواهد آمد

28 دی 1401 - 19:56

یک بازی رایگان جدید بر اساس LittleBigPlanet در دست ساخت قرار دارد و ماه آینده برای موبایل عرضه خواهد شد.

بازی Ultimate Sackboy در تاریخ 2 اسفند (21 فوریه) به صورت جهانی برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیوی بریتانیایی اکسینت (Exient) تحت مجوز و حمایت سونی ساخته و منتشر خواهد شد. همچنین این بازی اکنون برای پیش ثبت‌نام در فروشگاه Google Play در دسترس است.

بازی Ultimate Sackboy یک عنوان سه بعدی است که با زاویه دوربینی مشابه با عناوین دیگری مانند Temple Run و Sonic Dash دنبال می‌شود. در این بازی، Sackboy باید در مسابقات Ultimate که معتبرترین تورنمنت دوندگی در Craftworld است، شرکت کند. طبق توضیحات بازی، بازیکنان با دشمنان آشنایی می‌جنگند، از میان موانع دیوانه‌وار عبور می‌کنند، می‌پرند و راه خود را برای رسیدن به نوک قله مسابقات هموار می‌کنند.

بازیکنان می‌توانند در رقابت‌های رو در رو، از جمله دوئل‌های روزانه شرکت کنند تا طلا و جوایز دیگری را به خود اختصاص دهند. همچنین هزاران ترکیب از لباس‌ها و شخصی‌سازی‌های مختلف به عنوان جایزه در بازی وجود خواهد داشت. این بازی را نباید با Run, Sackboy! Run! اشتباه گرفت، زیرا این عنوان Side-scrolling هم اکنون برای Android و iOS در دسترس است.

اگرچه ساخت Ultimate Sackboy مستقیما توسط سونی اداره نمی‌شود، اما هدف بزرگ‌تر این کمپانی برای ورود به بازار موبایل را بیشتر از قبل به ما نشان می‌دهد. یک آگهی شغلی که در آوریل 2021 منتشر شد، به ما نشان داد که پلی استیشن در حال افتتاح یک واحد تجاری جدید برای انتشار محبوب‌ترین فرنچایزهای خود برای تلفن‌های همراه است.

سپس در جولای 2021، سونی نیکولا سباستینی (Nicola Sebastiani)، رئیس سابق مدیریت محتوای Apple Arcade را به عنوان معاون و رئیس بخش موبایل استودیوهای پلی‌ استیشن استخدام کرد تا برنامه جدید این شرکت در زمینه ورود بازار موبایل را رهبری کند. در ماه مه 2022، جیم رایان (Jim Ryan) گفت که این شرکت انتظار دارد تا سال 2025 نیمی از بازی‌های سالانه خود را برای رایانه‌های شخصی و موبایل عرضه کند.

هرمن هالست (Herman Hulst)، رئیس استودیوهای پلی‌ استیشن نیز اخیرا اظهار داشت که این شرکت به دنبال سرمایه‌گذاری‌های بیشتر در بازارهای رایانه‌های شخصی، موبایل و خدمات زنده است.

chibikenpachiParham_ShA,,shgod of war????ニマ・シャムス氏Ezio Auditore da Firenze

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید