تریلر جدیدی از گیم‌پلی Wo Long: Fallen Dynasty منتشر شد

28 دی 1401 - 18:40

در تریلر جدید منتشرشده از استودیوی تیم نینجا (Team Ninja)، می‌توانید دقایقی از گیم‌پلی جذاب بازی اکشن نقش آفرینی Wo Long: Fallen Dynasty را تماشا کنید.

دیروز، تریلری داستانی از این بازی منتشر شد و اکنون در ویدیوی جدید این عنوان بخش‌هایی از گیم‌پلی ناب آن نمایش داده شده‌اند. این گیم‌پلی با محوریت چرخۀ مبارزه است و شباهت‌های آن به Sekiro: Shadows Die Twice نیز دیده می‌شود.

در ادامه شما را به تماشای تریلر گیم‌پلی بازی Wo Long: Fallen Dynasty دعوت می‌کنیم:

طبق عصر سه پادشاهی (Three Kingdoms)، در چپتر اول شاهد ویرانی کامل روستای پروتاگونیست بازی توسط ارتش عمامه زردها (Yellow Turban Army) هستیم. در تریلر جدید بازی، می‌بینیم که ژائو یان (Zhao Yun) در چپتر دوم به یاری بازیکن می‌آید. سلاح The Great Club of Polaris نیز نمایش داده شده و یکی از سلاح‌های بسیار سنگین بازی است که می‌تواند آسیب‌های خیلی جدی را وارد کند.

خوب است که اشاره‌ای به اکتشاف بازی هم کنیم؛ نسبت‌به بازی Nioh آزادی بیشتری در آن دیده می‌شود و از پرش و بالارفتن از دیوار می‌توانید برای گذر از پشت‌بام‌ها استفاده کنید. همه‌چیز در مبارزه با باس Zhuyan، که شباهت غیرقابل‌انکاری با Guardian Ape در بازی Sekiro دارد، به اوج خود می‌رسد. علی‌رغم سبک مبارزات کاملاً متفاوت این باس‌های دو بازی مذکور، Zhuyan نیز با سرعت زیاد و حملات سنگین حمله می‌کند.

بازی Wo Long: Fallen Dynasty در تاریخ 12 اسفند 1401 (3 مارس 2023) برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما دربارۀ این تریلر چیست؟

vitto corleoneDaniyal BleszinskiJavadHunTeR007IrNامینKmitia KaramazovAnubysiSiavashPARASITE EVE 2Ahmad_TRAmir :))Amirhossein80[ZO£RO|BMWQmasoud pc gamer

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید