شخصیت‌های گرالت و DOOM Slayer به Chapter 4 بازی Fortnite اضافه می‌شوند

13 آذر 1401 - 20:59

بر اساس اعلام رسمی اپیک گیمز (Epic Games)، شخصیت‌های DOOM Slayer و گرالت آو ریویا بخشی از بتل پس Chapter 4 از فصل اول بازی Fortnite خواهند بود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، علاوه بر دو اسکین مذکور، اسکین‌های شخصیت‌های Selene، The Ageless و هالک نیز جزو محتوای جدید بازی Fortnite به شمار می‌روند. با پیشروی در بتل پس قادر به آزاد کردن اسکین شخصیت‌های The Ageless و DOOM Slayer خواهید بود و بازیکنان در اواخر این فصل می‌توانند اسکین شخصیت گرالت را آزاد کنند. شخصیت هالک نیز به‌زودی از طریق فروشگاه قابل‌ خرید خواهد بود.

در Chapter 4 از فصل 1 بازی Fortnite، مواردی مانند دوچرخه‌های خاکی، سلاح‌ها و توانایی جدیدی به نام Reality Augments برای بازیابی میزان سلامتی وجود دارند. بازیکنان به منظور خرید این بتل پس نیاز 750 V-Bucks هزینه دارند، اما اگر آن را تکمیل کنید 1500 V-Bucks به دست خواهید آورد.

با عرضه‌ی Chapter 4 بازی Fortnite، این عنوان بتل رویال از موتور آنریل انجین 4 به آنریل 5 منتقل می‌شود. این بدان معناست که اکنون تعدادی از ویژگی‌های بصری سطح بالا از جمله ری تریسینگ و نورپردازی واقعی‌تر برای کنسول‌های نسل نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

Chapter 4 بازی Fortnite هم‌اکنون در دسترس است. در پایان می‌توانید تریلر سینمایی این بازی را تماشا کنید.

Behzad goldsmithsآرتور مورگانニマ・シャムス氏Absurd heroDaniyal BleszinskiVisible bearded manDARKSIRENUNCLE ARTURKianEnzeCorvoGAMER 1995TemorScreaming DemonKieblackDeleted accountEllie Miller𝑱𝑰𝑵𝑿ETERNAL_MAN (از بن بازگشته)Espressoهادی صفاییmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید