از بازی Amnesia: The Bunker رونمایی شد

10 آذر 1401 - 23:39

استودیوی فریکشنال گیمز (Frictional Games) از نسخه‌ی جدید سری بازی‌های Amnesia تحت عنوان Amnesia: The Bunker رونمایی کرد. این بازی در مارس سال آینده‌ی میلادی منتشر خواهد شد.

Amnesia: The Bunker چهارمین بازی فرنچایز Amnesia و سومین عنوان از این مجموعه‌ی ترسناک است که توسط استودیوی فریکشنال گیمز توسعه می‌یابد. داستان این بازی در جنگ جهانی اول روایت می‌شود و بازیکنان در نقش یک سرباز فرانسوی قرار می‌گیرند که به دلیل فراموشی‌اش دچار مشکل شده و توسط موجودی ماورایی تحت تعقیب است و باید مسیر یک پناهگاه را طی نمایند.

طبق توضیحات سازندگان، بازی Amnesia: The Bunker با نسخه‌های قبلی این مجموعه متفاوت است و بازیکنان برای اولین بار در این سری قادر به استفاده از سلاح هستند. همچنین به بازیکنان وعده‌ی آزادی عمل بیشتری در این بازی داده شده است و توسعه‌دهندگان این اثر را یک بازی «نیمه جهان آزاد» قلمداد می‌کنند.

دنیای نیمه آزاد Amnesia: The Bunker بازیکن را تشویق می‌کند تا با استفاده از هوش و هر ابزاری که در اختیار دارد، به کاوش و آزمایش بپردازد تا بر ترس‌های پیش رو غلبه کند. همچنین هر تصمیمی که اتخاذ می‌کنید عواقبی را درپی خواهد داشت و نتیجه‌ی انتخاب‌های انجام‌شده را تغییر می‌دهد. این پیچش تازه در گیم‌پلی، اعماق جدید و تنش دائمی به بازی اضافه و بازیکنان را مجبور می‌کند تا مسیرهای استراتژیک جدیدی را ایجاد نمایند.

اولین بازی این مجموعه در سال 2010 با نام  Amnesia: The Dark Descent منتشر شد و توانست با استقبال منتقدین و بازیکنان مواجه شود. دو بازی بعدی این سری با عناوین Amnesia: A Machine For Pigs و Amnesia: Rebirth به ترتیب در سال‌های 2016 و 2020 منتشر شدند.

بازی Amnesia: The Bunker در مارس 2023 برای پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تصاویر منتشر شده از این بازی و تریلر معرفی آن را مشاهده کنید.

Amir Ringo77#ONLY_PS5AMFisGONEAmir :))Porfosor🇮🇷Xgamer 2323KHEDER_Pro_GamerCaptainFashanVisible bearded manKAGANcrystal skynaughty godRoadieBehzaadamir_hasanpoorAmirhossein80MrMehrdadvitto corleonemore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید